Porod na přelomu listopad /prosinec

339
30.7.21 14:06

Porod na přelomu listopad /prosinec

Budoucí maminky kolegyně, hlavně ty co mají termín mezi listopadem a prosincem už jste započaly nakupování maraton?
Pořád si říkám, že je ještě čas ale kalendář na mě z koutu ceni listy. Vlastně ani pořádně nevím co pořídit krom postýlky, kočáru, nábytku.. Třeba oblečení k tomu jsem ještě nějak nedošla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24528
30.7.21 14:10

@Atisia já mám termín ještě o 2 měsíce později, ale je čas, nakoupeno máš za chvíli, nejlepší je to přes e-shop. Zatím bych spíš koukala, co budu chtít kupovat, sehnala recenze a ujasnila si jaky chci kočárek, autosedačku apod, na to má každý jiné nároky. Ono toho zas tak moc nepotřebuješ, ten kočárek to chce teda trochu předem, mívají delší dodací lhůty (já na něj čekala přes měsíc).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
30.7.21 14:29

Já měla termín loni začátkem listopadu a touhle dobou už jsem měla v podstatě vše včetně oblečení :lol: srpen jsem měla na dovybrani dovolené a předání me práce nové slecne a od září jsem nastoupila na mateřskou a začala vse prát, zehlit, připravovat pokojíček ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
30.7.21 20:07

Mám termín začátkem listopadu a už mám koupený kočár a oblečení :lol: Já si naopak říkám, že je toho potřeba nakoupit strašně moc a dost dražších položek, tak ať toho nemáme ke konci moc. Z další výplaty koupíme postýlku, autosedačku a vaničku a nakonec asi nosítko, monitor dechu,… Najednou by to byla šílená částka. Takhle to tak nebolí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
30.7.21 21:17

Ve své podstatě mám cca 90 dní čistého času. Listopad už bude o čekání celej. Asi počkám na další kontrolu a začnu se šílenstvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20179
31.7.21 22:49
@Atisia píše:
Budoucí maminky kolegyně, hlavně ty co mají termín mezi listopadem a prosincem už jste započaly nakupování maraton?
Pořád si říkám, že je ještě čas ale kalendář na mě z koutu ceni listy. Vlastně ani pořádně nevím co pořídit krom postýlky, kočáru, nábytku.. Třeba oblečení k tomu jsem ještě nějak nedošla.

inspirace, výbavičku jsem sepsala zde : ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat