Porod nebo poplach 40 tt

233
16.11.19 23:08

Porod nebo poplach 40 tt

Ahoj jsem začátek 40 TT přesně 39+2.
Dnes jsem zaznamenala několikrát během dne bílý výtok podobný konzistenci spermatu, čirý a bílý. No a už dvě hodiny mě tvrdne břicho, je jako kámen a cítím tlak na konečník, trochu na záda, ale na velkou by jsem klidně šla to cítím, že by ven něco šlo, ale nejde to. V tom břiše mám takový divný mírný bolesti, ale zase jsem slyšela že porodní bolí úplně jinde než v břiše. Malý se občas pohne, ale oproti normálu dost málo. Zkusila jsem teplou vanu a zatím se to drží stejně. Mám pozitivní streptokoka tak mám docela strach jít spát a něco nepo**. Myslíte že to může značit že se něco konečně děje nebo hajzlove poslové? Zaráží mě že břicho se moc neuvolňuje, takže třeba jen plyny? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18947
16.11.19 23:12

Zažila jsem jeden extrémně bolestivý porod a jeden, který nebolel prakticky vůbec. Takže podle intenzity bolestí to fakt nepoznáš. S pozitivním streptokokem bych do porodnice radši jela preventivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
16.11.19 23:15

@Janli Já z toho mám taky nahnáno, ale má gyndařka mě ujišťuje, že se nic neděje a stačí vyrazit po 15 min kontrakci nebo když praskne voda :nevim: vlastně mi ani pořádně nevysvětlila kde jsem to vzala, řekla mi jen „je to jako chytit angínu“ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
16.11.19 23:30

Tak mě třeba břicho bolelo, jako když mám dostat MS. Pak se přidaly křížové bolesti a tlak jakoby do konečníku a malý byl za chvilku na světě. Asi bych být tebou jela. Vyšetří tě a budeš vědět, na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
17.11.19 01:10

@bjitka123 no já menstruační bolesti neznám nikdy jsem žádný neměla
Momentálně mě bolí spíš břicho okolo pupku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
17.11.19 02:17

Stastna zena, co nezna menstruacni bolesti :) boli to podobne jako prujem? Porod to byt klidne muze, ale nemusi. Obecne se myslim doporocuje jet do porodnice, pokud budes mit bolestive/neprijemne kontrakce pravidelne po 10 minutach. Hodne stesti a co nejhladsi porod!

• Citovat
  • Nahlásit
3198
17.11.19 05:06

:mrgreen: holka držím palce, mě přesně takhle začal v 11 večer porod, zkusila jsem vanu, nepomohla, kolem 1 ráno se mi povedlo usnout, za hodinu mě vzbudili už šílené tlaky.. A ve 3 už jsem byla v porodnici s pravidelnými kontrakcemi a v 8 ráno bylo dítko na světě.. :D se streptokokem bych jela ihned jak praskne voda a nebo když se bolesti zpravidelni (já měla zapnuté stopky na mobilu a normálně měřila, protože jsem měla poslicky ten poslední týden asi 4×, tak abych si byla jistá). Jinak tlaky na konecnik, pocit na velkou, ale ven nic nešlo jsem měla taky, mrnous tlačil už do spodku jak začalo padat bříško dolů a on se posouval ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat