Porod nebo poslíčci? 40+0 tt

Anonymní
6.4.16 17:20

Porod nebo poslíčci? 40+0 tt

Ahoj :mavam: Mám tu hodně známých a nerada bych, aby plašili jako jestli už, stačí mi ty smsky :-), proto anonym… :-)
Prosím poraďte mi, já už sem bezradná :( Trpím na dost silné poslíčky, které kolikrát nepřešly po koupeli a kolikrát sem si opravdu myslela, že už je to tady :-)
Jenže vždycky třeba více jak hodinu po vaně to bylo lepší, ale od včerejšího odpoledne mám bolesti, to byly určitě poslíčci, občas mě to vzbudilo i v noci, ale ne nic velkého… Jenže po obědě ta bolest přidala na intenzitě a od 13 hodin mám bolesti co 5 min (jsem tele, tak snad měřím správně :-) ) měřila sem skoro do dvou hodin a mezi tím dala dvě teplé sprchy na břicho a šla spát, usnula jsem na hodinu a pak mě vzbudila bolest břicha, šla jsem si dát další teplou sprchu a zase měřila, to samé po 5 minutách… Tak sem po nějaké době šla do vany a když sem vylezla tak sem zase měřila a zase po 5 minutách a navazuje to na čas i od té jedné, protože to mám : 05,10,15, atd.. A teď k jádru problému :-) Může se jednat o porod? Jde totiž o to, že mě dr vysvětlovala (kvůli těm mým poslíčkům) že když už to bude ono tak pomalu nebudu vnímat a budu muset být předkloněná a bude to fakt velká bolest. Já to mám tak, že když mi to přijde tak mi ztvrdne břicho jakoby nad pupíkem a cítím tlak do spodku a trochu bolest do kříže. Ale nejvíc cítím to jak mi ztvrdne a ´´nafoukne´´ se mi to nad tím pupíkem… Cítím to, ale není to tak, že by se to nedalo vydržet nebo že bych lezla po čtyřech… Tak já fakt nevím, mám zkusit další vanu? Předem děkuji za radu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1667
6.4.16 17:28

Ahoj popisuješ to jako bolest o které ani moc nevíš ne? Porodní bolesti jsou opravdu hodně velké. Pokud ti ale poslíčci trvají už od oběda, vypadá to, že je to na dobré cestě :) Já jsem takto jela do porodnice zbytečně v pět odpoledne, se silnými poslíčky. A o půlnoci už jsem tam byla znovu s prasklou vodou. Pokud máš jakoukoliv pochybnost určitě zajeď na porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8081
6.4.16 17:35

Mně oba porody začaly slabými bolestmi na pupíkem a pak to šlo všechno dost rychle, ale já neměla nikdy žádné poslíčky, takže těžko říct.
Asi bych zkusila vanu a čekala jestli to bude sílit nebo jestli to ustane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
6.4.16 18:00

Já osobně bych řekla, že jsou to „jen“ poslíčci, pro klid bych, ale zajela do porodnice, ať to zkontroluje lékař. Je možné, že už je všechno připraveno. lékař píchne plodovou vodu a porod se rychle rozběhne. Nebo pravda taky řekne, že času dost a nic to není a pošle domů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 18:28

Holky moc děkuji :hug: No rozjíždí se mi to pěkně.. Bolí mě to víc a víc, tak sem šla znovu do vany a tam to bylo lepší, ale hned jak sem vylezla tak to jede na novo.. Zkusím to zase chvíli měřit a uvidím jestli to přejde nebo ne.. Jako je mi blbě, ale já si říkám, že by asi mělo být víc :nevim: :nevim: Fakt netuším :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2462
6.4.16 18:48

Hele, reka bych ze ti tu nikdo ni schopny radne poradit, protože to mame proste kazda jinak, neda se to stopro takhle urcit. ja treba mam za sebou porody dva a každý uplne jiny :nevim:
byt tebou, zajedu si do porodnice at zjisti co a jak, budes pak mnohem kidnejsi nebo si te tam uz nechaji.
muj tip je, ze ti to zacina a brzy budes mit mimco u sebe ;)
hodne stesti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
6.4.16 19:20

Zakladatelko mela jsem to samé a bylnto porod :mrgreen: Co 10min od půlnoci do 7do rána. Pak jsem teda jela, ale říkala jsem muži, že to bolí málo, zebto budou poslicci. Byla jsem už na 3 cm a byl to porod. Takže si myslím, že to bude u tebe taky. Sup do porodnice :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
931
6.4.16 19:37

Jela bych do porodnice, alespoň se merknou, zda to nezačalo. Ale možná že začalo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
6.4.16 19:49

Já jsem takhle měřila 12 hodin a porafd nevěřila že je to ono a když mipo 12 hod ten „poslíček“ vehnal bolesti slzy do očí, tak manžel zavelel že jedem a už jse šla rovnou na sál. Záleží jak daleko mas porodnici, já jen 10 min autem, takže jsem to tak moc jako prvorodicka neřešila. Jen jsem měla jasno, že nechci na hekarnu :)
Hodně štěstí, ať to dobře dopadne!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
levante
6.4.16 20:13

Já si myslím, že zakladatelka uz je v porodnici s rodi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
maminka201
6.4.16 20:43

Taky to typuji na začátek porodu..
Mě odcházela hl. zátka od rána, odpoledne začali bolesti po 10minu. cestou do porodnice už po 5min.(v porodnici jsme byli 17:30,s nálezem 4cm, křížové bolesti) a v 19:54 byla venku.Jak já se těším na další porod :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
953
6.4.16 20:58

@levante to chci taky při druhém zažít :D mě začali opravdu silné bolesti v 8 večer, hned po 5ti minutách, tak jsem si zašla do porodky (jo opravdu pěšky, mám to 5 minut :D ) a tam mi dr řekl, že to jsou poslýčci, no málem jsem ho nakopala :cert: nakonec jsem přišla ráno znova (samozřejmě nevyspalá, protože se to nedalo) a byla jsem na 0,5cm :zed: nakonec jsem rodila 20 hodin, to není nic neobvyklého, ale nejhorší bylo, že jsem vlastně nespala asi 35 hodin..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1667
2.5.16 22:04

Tak jak to dopadlo??? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu