Porod nebo poslíčci? Co myslíte ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 23:23
Porod nebo poslíčci? Co myslíte ?

Ahoj holky, začali mi hrozne bolesti v podbrisku jako při menstruaci a do toho mám sem tam pocit na zvracení, jsem teď 35 tt… myslíte ze to jsou pouze poslicci nebo by to mohl být porod?

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11003 příspěvků 03.04.19 23:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, začali mi hrozne bolesti v podbrisku jako při menstruaci a do toho mám sem tam pocit na zvracení, jsem teď 35 tt… myslíte ze to jsou pouze poslicci nebo by to mohl být porod?

Bez se nechat zkontrolovat

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18456 příspěvků 03.04.19 23:31

pokud ty stavy neustávají, radši zajed do porodky..Vyšetří tě, natočí monitory a tak…Sice máš ještě čas, ale vyloučené to není. A neměj strach, v tomto týdnu už to miminka zvládají dobře.

Tarjei
Závislačka 4588 příspěvků 03.04.19 23:45

Dej si teplou vanu. Poslicky to zastavi,, porod rozjede.

TRG
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 03.04.19 23:54

Malo informaci - napr. jestli jsou bolesti v intervalech. Za sebe tipuju poslicky nebo nejakou strevni prihodu, ale nevsadila bych na to ani stovku. Jak nejsem priznivce cest na pohotovost, tak bych to ted zvazila. „Hrozne“ bolesti nezni OK.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 04.04.19 00:33

Já jsem poslíčky vůbec neměla. V den termínu porodu jsem měla bolesti (jako při přicházející ms). To trvalo 2 hodiny a pak prisly pravidelne kontrakce.

nozu
Extra třída :D 12311 příspěvků 04.04.19 06:42

já bych doporučovala návštěvu porodnice, pokud je to nějak pravidelné. Teplou vanu nebo sprchu radši ne - kdyby to byl porod, tak je možné, že ho budou ještě v porodnici zastavovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 08:12

Tak jsem zkusila tu sprchu a trochu to pomohlo a povedlo se mi to zaspat ,ovšem stejně furt cítím v brisku pocit jako při menstruaci ale už jen takový lehký

pedigka
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 04.04.19 22:04
@Anonymní píše:
Tak jsem zkusila tu sprchu a trochu to pomohlo a povedlo se mi to zaspat ,ovšem stejně furt cítím v brisku pocit jako při menstruaci ale už jen takový lehký

Jak to dopadlo? Bylo z toho něco? ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 22:24

@pedigka Nakonec všechno dobrý ,asi zřejmě jen ty poslicci i když už jsem se teda fakt lekla :) … musí mi tam brouček ještě chvilku vydržet =)))

Váš příspěvek
Reklama