Porod nebo se zblázním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 12:47
Porod nebo se zblázním

Ahoj. Já už prostě nemůžu. Mám termín za 3 týdny a do té doby se prostě zblázním. Celé těhotenství mám problémové, ze začátku děsné nevolnosti, problémy s vysokým tlakem, riziko preeklampsie, děsná únava, zácpa…prostě pořád něco. Teď jsem k tomu všemu natekla jako velryba, přibrala jsem už 16kg, křečáky na nohách hrůza, hemoroidy, zaha pali uz tak mesic v kuse.. Chlap se mě už tak 3 měsíce ani nedotkl, na jednu stranu to chápu, vypadám hrozně, ale asi by mi ti trochu psychicky pomohlo, sex uz tak pul roku tabu.. Kdyz ho prosim aby sel za mnou, radsi sedi v obyvaku a hraje poker na mobilu nebo kouka na sport. Citim se na vsechno hrozne sama a uz me z toho proste hrabe. Absolutne me neumi podporit a me je trapne prosit se ho aby se mi venoval.Ted se k tomu vsemu pridala nespavost. Citily jste se nektera stejne? Nejradsi bych se nekam zahrabala…uz fakt nemuzu…jak jste tohle obdobi preckaly? :,( :,(

Reakce:
Netopýr1
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 24.10.18 13:02

Měla sem asi všechny ty potíže,plus ještě cukrovku. Ale chlap se mnou normálně spal. Řekni mu, že sex je jeden ze způsobů vyvolání porodu, třeba se hecne. Ale tak jako na jednu stranu ho chápu,já přibrala jen šest kilo a stejně z toho nebyl dvakrát odvařenej,že prej mimino šťoucha do hlavy. :roll: navíc co si budem povídat,ženská na konci těhotenství s tím pupkem není moc sexy žádná. Tak už to vydrz. Máš to za pár.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 24.10.18 13:05

Kockooo to zvládneš přece :) hele pak ta nespavost bude ještě horší :) já taky nemohla spát, bolely mě hrozně zada… ale já si ještě užívala poslední chvilky sama se sebou… pak už nikdy sama nebudeš. Četla jsem knížky, cumela na filmy, chodila na procházky, když mě nebolely tolik zada, proste si ještě vegetila, než začne ten správný mazec a bylo to super! Užívej si to… :srdce:

rozand
Závislačka 3464 příspěvků 24.10.18 13:11

@Netopýr1 Ale proc by mel 3 tydny pred terminem chtit vyvolavat porod 8o .

KaNaKaNa
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 13:15

Zaver tehotenstvi byl pro me taky strasne pekelnej. Knizky, serialy a obcas kratka prochazka. Neboj, dockas se i kdyz mas ted pocit ze ne, mela sem to stejne ;)

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 4 inzeráty 24.10.18 13:17

Ja nevim,co Ti chlapi proti tomu sexu s tehotnou maji :nevim: chapu,kdyz je tehotenstvi rizikove,ale pokud neni,tak nic nebrani a argument,ze budou dite stouchat do hlavy je fakt smesny :mrgreen: me se manzel zacal „vyhybat“ asi tri tydny pred terminem a i kdyz rikal,ze to neni mym tehotenstvim,tak jsem vedela,ze je a samozrejme se i po porodu priznal,ze mu to bylo neprijemne ten velky pupik (a to jsem ho mela pomerne maly) :roll: jinak k Tobe - ten konec utika fakt pomalu,ale uz to mas za par,tak vydrz ;) pak se budes mazlit hlavne s miminkem a to je neco uzasneho :srdce: na manzela uz se ted vyprdni,kdyz nechce,tak nechce :zed: chapu,ze by Ti nejaka hezka slova a pohlazeni pomohli,ale vetsina chlapu to proste neumi a kdyz se o neco pokusi,tak to kolikrat konci katastrofalne,takze mlceti zlato ;)

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 24.10.18 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj. Já už prostě nemůžu. Mám termín za 3 týdny a do té doby se prostě zblázním. Celé těhotenství mám problémové, ze začátku děsné nevolnosti, problémy s vysokým tlakem, riziko preeklampsie, děsná únava, zácpa…prostě pořád něco. Teď jsem k tomu všemu natekla jako velryba, přibrala jsem už 16kg, křečáky na nohách hrůza, hemoroidy, zaha pali uz tak mesic v kuse.. Chlap se mě už tak 3 měsíce ani nedotkl, na jednu stranu to chápu, vypadám hrozně, ale asi by mi ti trochu psychicky pomohlo, sex uz tak pul roku tabu.. Kdyz ho prosim aby sel za mnou, radsi sedi v obyvaku a hraje poker na mobilu nebo kouka na sport. Citim se na vsechno hrozne sama a uz me z toho proste hrabe. Absolutne me neumi podporit a me je trapne prosit se ho aby se mi venoval.Ted se k tomu vsemu pridala nespavost. Citily jste se nektera stejne? Nejradsi bych se nekam zahrabala…uz fakt nemuzu…jak jste tohle obdobi preckaly? :,( :,(

Udělej si škrtací kalendář nebo stříhej metr. Každý druhý den se něčím odměň :mrgreen: To dáš. Vždyť už to máš za pár. A věř, že přijdou zas jiné lahůdky a budeš někdy se slzou v oku vzpomínat, když byl dráček v břiše. Tři týdny před porodem nám dělali novou kuchyň, chodila jsem v montérkách po rozbordelařeném obýváku a nevěřila, že do večera kuchyň visí. Posledních 14 dní jsem uklízela na Vánoce. Ale je fakt, že jsem měla až na těhu cukrovku a žaludek jak na vodě klídek a nic mi nebylo. Nohy mi otekly až těsně před porodem a moje jediná hubená věc na těle - kotníky zmizela :mrgreen:
Nemáš nějakou netěhotnou kámošku? Na manžela se nezlob, on ti to snad po porodu vynahradí. Jinak :cert:

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 13:19

Šestinedělí bude stejně néli více náročné… pak se už nevyspíš a ta únava..... vydrž. Možná ještě budeš vzpomínat, když byl mrňous v břišku :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:19

Ahoj, mam do TP 2 dny a uzivam si je. Dodelavam doma veci, ktere jsem pred tim nestihala, pecu, varim, pripravuju kravinky pro prcka a uzivam si klidu. A hlavne se snazim se porad nepozorovat a nerikat si co me kde boli a jak je mi spatne. Zkus to taky. Jo a mimochodem, chlap se mnou taky nechce spat, boji se, aby neublizil miminku. A to nejsem zadna almara a ani si nemyslim, ze bych byla odpudiva. Proste nechce a ma k tomu duvod, tak ho nenutim.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 24.10.18 13:20

@rozand tak když už to nemůže vydržet? Když se miminu nebude chtít,tak stejně ven nepůjde,navíc už je hotový.ja rodila obě děti v 37 plus něco. a byla sem ráda,ty problémy okolo, děs. Už jenom to,že mě okamžitě přestala pálit žáha, nemusela sem si věčně měřit cukr. Navíc malej měl téměř 4 kg, kdybych ho donosila tak nevim. Mně by ale bývali stejně kvůli velikosti v 38+0 vyvolá­vali,tak jsem ráda,že šel sám a dřív.

KaNaKaNa
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 13:23

Pro me treba sestinedeli, at bylo jakkoliv narocne, nebylo horsi nez zaver tehotenstvi. Ale je to asi tezce individualne zalezitost. Kazdopadne sem nikdy na tehotenstvi s laskou nevzpominala, a to sem ho mela bezproblemove :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:38

Moc děkuju za rady,nejak budu muset vydrzet. Zajdu do knihovny pro nejakou knizku,a posnazim se muj pohled na vec trochu prehodnotit,jinak to asi fakt nepujde :roll: chlapa na jednu stranu chapu a do niceho ho tlacit nechci, ikdyz verim tomu ze sex by mi ted dodal alespon trochu energie do zivota :D dochystam co je potreba a budu doufat,ze se mala rozhodne za mnou prijit trosku driv,nez se rozpadnu zaziva :D

Enicka
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 24.10.18 13:39

Ahoj,já mám termín za měsíc a taky už na porod čekám jak na smilovaní :) Je ze mě velryba,nemůžu dýchat ,porad musím na záchod(na malou).Na velké sem byla ani nevím kdy.K tomu mám uz jedno velmi nespavé dvouleté dítě. Je mi porad špatně a píchá mě v podbřišku. Jsem hrozně unavená. Nejsi v tom sama ,musíme to nějak vydržet. :(

rozand
Závislačka 3464 příspěvků 24.10.18 13:40
@Anonymní píše:
Moc děkuju za rady,nejak budu muset vydrzet. Zajdu do knihovny pro nejakou knizku,a posnazim se muj pohled na vec trochu prehodnotit,jinak to asi fakt nepujde :roll: chlapa na jednu stranu chapu a do niceho ho tlacit nechci, ikdyz verim tomu ze sex by mi ted dodal alespon trochu energie do zivota :D dochystam co je potreba a budu doufat,ze se mala rozhodne za mnou prijit trosku driv,nez se rozpadnu zaziva :D

Muze se ti jeste ulevit. Jsem dnes 39+5 a je mu mnohem lepe nez pred 2 i 3 tydny :hug: .

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 24.10.18 13:51

Hele taky sem na tom byla blede..hlavne psychicky uz sem to nedavala. Citila jsem se nepohybliva, nemotorna, proste k nepouziti. No pritel odjel na tyden na skoleni a byla u me babicka..je ji 81, ale furt musi neco delat. Na me zbylo venceni psa 3* denne a ve ctvrtek jsme cistily auto a ejhle.. v patek se mi ve 37+3 narodila mala :) takze te chapu! Zkus proste misto sexu zavest jinou pravidelnou aktivitu..treba mimco bude diky tomu taky chtit uz ven :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >