Porod - někam mi strkali hadr, je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 22:04
porod - někam mi strkali hadr

Ahoj, je možné, že mi při tlačení někam strkali hadr? viděla jsem, jak měli v ruce hadr a vždy, když sem tlačila tak tam s ním něco dělali

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAlyss1
Závislačka 2960 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 22:06

Asi neco utirali?!:):)

stinga
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj, je možné, že mi při tlačení někam strkali hadr? viděla jsem, jak měli v ruce hadr a vždy, když sem tlačila tak tam s ním něco dělali

třeba umývali podlahu, když jsi se při tlačení po…

prekvapenana2
Kecalka 283 příspěvků 24.10.18 22:07

No a neměla si třeba"nehodu"? Slyšela jsem že se to celkem často stane ale oni to prostě uklidí a jedou dál, ani nic neřeknou ;)

Malike
Extra třída :D 13082 příspěvků 24.10.18 22:07

tohle jsem si musela přečíst :mrgreen: :lol:

lovethelife
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 22:08

Nebyla to tepla zinka ci rucnik? Nahriva se mezi tlacenim hraz k vuli pruznosti, aby nebyl potreba nastrih a nedoslo na potrhani.

stinga
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 22:09
@lovethelife píše:
Nebyla to tepla zinka ci rucnik? Nahriva se mezi tlacenim hraz k vuli pruznosti, aby nebyl potreba nastrih a nedoslo na potrhani.

toto si taky myslím, že je nejpravděpodob­nější, ale když zakladatelka píše „hadr“ tak jsem nemohla reagovat jinak, než jsem reagovala :oops:

Teresa.p
Kecalka 345 příspěvků 24.10.18 22:10

porodni asistentka nebo porodnik ti pres rousku (hadr) chranili hraz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 22:11

nevím co to bylo,ale byli připraveni a když se šlo tlačit tak to někam dali nebo přiložili

stinga
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 22:14
@Anonymní píše:
nevím co to bylo,ale byli připraveni a když se šlo tlačit tak to někam dali nebo přiložili

no tak už ti to snad vysvětlilo dost lidí :nevim: bylo to jen pro tvé dobro, a jinak - ty nemáš pusu, že by ses jich zeptala, třeba i až po porodu?
kdybys chodila na kurzy, tak bys na to byla připravena a nedivila by ses

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 22:14

Pojem hadr je desnej. To si predstavim jen hadr na podlahu:(

S nejvetsi pravdepodobnosti utirali - ci byli pripraveni- urirat neco co s tebe tece. At uz curani, kakani, plodovou vodu nebo krev. Nevo co sis jako myslela??

Teresa.p
Kecalka 345 příspěvků 24.10.18 22:16

zadej si do vyhledavace brisni rouska-obrazky. je to takova jakoby plena. muze byt polita dezinfekci a fakt to vlastne vypada jako hadr. jsem porodni asistentka. rouska se priklada na hraz ktera se tak chrani pred rupturou.

Malike
Extra třída :D 13082 příspěvků 24.10.18 22:19

Nedokážu si představit jak si někdo může myslet,že by ,,hadr,, strkali do těla. 8o :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 22:23

napadlo mě,jestli to třeba nestrhají do konečníku,aby nevylezli hemeroidy,

Danulinka16
Závislačka 2505 příspěvků 24.10.18 22:26
@Anonymní píše:
napadlo mě,jestli to třeba nestrhají do konečníku,aby nevylezli hemeroidy,

Promin ale … :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >