Porod - odvar ze skořice, hřebíčku a zázvoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 11:26
Porod- odvar ze skorice,hrebicku a zazvoru

Dobry den, chci se zeptat, zda jste nektera vyzkousela a jake to melo ucinky :D nekde jsem cetla, ze to dokaze vyvolat porod.

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 17.07.18 12:02

ano pila. u dcery, šálek po obědě, večer mi začalo tvrdnout břicho po 10 minutách, celou noc, voda praskla další den v poledne, večer byla dcera na světě. tzn 24h po prvním tvrdnutí břicha. týden před termínem.

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 17.07.18 12:03

nutno podotknout, že jsem celou noc měla průjem a zvracela jsem. ale syn zvracel taky a muže to chytlo při porodu. takže asi náhoda a nějaká střevní chřipka.

Helileli
Závislačka 2971 příspěvků 17.07.18 12:19

Když je miminko připravené, může ho to popohnat. U mladšího stačila konvice zázvorového čaje, kterou jsem pila jen kvůli chuti, večer jsem dopila, ráno se narodil.
Ale když připravené není, tak ti to nic neudělá.

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 17.07.18 12:38

Účinky žádné, oba kluci si počkali na 42tt. A to jsem zkousela fakt kde co. Když nechtějí ven, tak je proste nedonutíš :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >