Reklama

Porod - odvar ze skořice, hřebíčku a zázvoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 11:26
Porod- odvar ze skorice,hrebicku a zazvoru

Dobry den, chci se zeptat, zda jste nektera vyzkousela a jake to melo ucinky :D nekde jsem cetla, ze to dokaze vyvolat porod.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 17.07.18 12:02

ano pila. u dcery, šálek po obědě, večer mi začalo tvrdnout břicho po 10 minutách, celou noc, voda praskla další den v poledne, večer byla dcera na světě. tzn 24h po prvním tvrdnutí břicha. týden před termínem.

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 17.07.18 12:03

nutno podotknout, že jsem celou noc měla průjem a zvracela jsem. ale syn zvracel taky a muže to chytlo při porodu. takže asi náhoda a nějaká střevní chřipka.

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 17.07.18 12:19

Když je miminko připravené, může ho to popohnat. U mladšího stačila konvice zázvorového čaje, kterou jsem pila jen kvůli chuti, večer jsem dopila, ráno se narodil.
Ale když připravené není, tak ti to nic neudělá.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 17.07.18 12:38

Účinky žádné, oba kluci si počkali na 42tt. A to jsem zkousela fakt kde co. Když nechtějí ven, tak je proste nedonutíš :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama