Porod Ostrava Poruba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 16:33
Porod Ostrava Poruba

Ahoj, přemýšlím nad porodnicí protože se mi to už kráti :D chtěla by jsem rodit v ostrave porube.. no ale nedávno jsem slyšela od 3 maminek že to tam je hrozné hlavne co se týká personálu.. jaké mate zkušenosti vy, ktoré ste tam rodili.. děkuji :) :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hearty
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 26.07.19 17:09

Ahoj. Rodila jsem tam letos na jaře. Personál v pohodě, vcelku byli všichni příjemní. Byla jsem na vyvolávání, takže jsem si tam pobyla celkem dlouho a poznala dost sester i doktorů. Bylo tam šílené množství porodů v tu dobu, takže opravdu napraskano. To je asi nevýhoda. Ale PA celkem dobrý, až na jednu, její vyšetření bylo za trest, na 6n sestry v pohodě, dětské taky, dětské doktorky moc milé. Nemají tolik času ukazovat a věnovat se, ale pokud se přímo zeptáš na něco, nebo potřebuješ, pomůžou.

Rachelkaaa
Stálice 85 příspěvků 26.07.19 19:34

Ahoj, porodní oddělení za mě super, všichni milí, spokojenost. I předporodní kurz fajn.
Ale šestinedělí totální katastrofa (i slecna, která byla se mnou na pokoji chtěla odejít na revers kvůli prisernemu chování personálu). „Pomoc“ s kojením děs, rady nulové nebo protichůdné od různých sester, já měla z jejich super rad zdravotní komplikace, člověk se bál říct si o dokrm pro hladové miminko protože byl téměř servan, že kojení nejde… Pomoci a dobre rady jsem se na šestinedělí nedočkala, častá odpověď byla, že „se to doma nějak vyřeší“.. no hledaly jsme si info o kojení apod na netu, skoro nikdo ochotný nebyl nebo neměl čas.

Naťullka
Kecalka 463 příspěvků 27.07.19 11:23

Nedoporučuji personál převážně opravdu hrozny. Raději Vítkovice nebo Fifejdy. V Porubě jsem si připadala jako ve věznici a nebyla jsem sama. Mluvím tedy o oddělení sestinedeli.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 27.07.19 11:50

Já byla naprosto spokojená. Všichni milý a pozorní, ochotně a v klidu poradili.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 27.07.19 12:00

Ono se nedá říct, že v téhle porodnici jsou zlí a v téhle hodní. Všude natrefíš na hodné/zlé, může se stát, že má někdo špatný den aj. jsou to taky jenom lidi.
Zažila jsem jednu co si stěžovala, že jsou na ni nepříjemní, ale že by se zamyslela, jak se k nim chová ona? Nepozdravila, hned na ně štěkala co chce, nepoděkovala a ještě remcala.

janka23
Závislačka 3253 příspěvků 28.07.19 17:57
@Lucie008 píše:
Ono se nedá říct, že v téhle porodnici jsou zlí a v téhle hodní. Všude natrefíš na hodné/zlé, může se stát, že má někdo špatný den aj. jsou to taky jenom lidi.
Zažila jsem jednu co si stěžovala, že jsou na ni nepříjemní, ale že by se zamyslela, jak se k nim chová ona? Nepozdravila, hned na ně štěkala co chce, nepoděkovala a ještě remcala.

Asi tak, souhlasim :palec:

Štrample obecná
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 29.07.19 07:20

Ahoj, já jsem v Porubě rodila před 4 lety a teď se tam chystám zase :) Problém s personálem jsem tam rozhodně neměla, PA milé a vstřícné, pouze jeden doktor měl trošku blbé kecy (jako že nevydržím bolest - furt jsem musela ležet na pásech a to je při kontrakcích fakt sakra nepříjemné), jinak spokojenost :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:05

Děkuji všem za názory :) nevíte jeste jak je to tam s tatínkem u porodu? Je to tam dovolené normalne? :)

Hearty
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 29.07.19 20:21
@Anonymní píše:
Děkuji všem za názory :) nevíte jeste jak je to tam s tatínkem u porodu? Je to tam dovolené normalne? :)

Bez problémů. Na porodním pokoji byl se mnou, když mě akutně odvezli na sál na sekci, čekal před operačním sálem a pak hned viděl malou. :palec: pak na JIP za mnou nemohl další den, ale za prdolkou byl normálně na novorozeneckém odd. ;)

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 30.07.19 07:34
@Anonymní píše:
Děkuji všem za názory :) nevíte jeste jak je to tam s tatínkem u porodu? Je to tam dovolené normalne? :)

Na porodním pokoji byl normálně se mnou a když jsem šla na sekci, tak se ho ptali, jestli chce na operační sál. Nechtěl, tak čekal v místnosti, kde přinesli miminko a podepsal si ho :)

Naťullka
Kecalka 463 příspěvků 30.07.19 09:13

Tatinek může všude ;) a miminka se nepodepisují dávají kolečka na šňůrce na porodním a jak se tu už píše může i na sál při císaři

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:55

Oki to je super :) a jeste taková asi hloupá otázka.. meli ste nejaky porodní plán? Ja jsem jako o tom jen slyšela od kamarádky ze ona ho mela…
a ještě.. dali vam miminko hned po porodu na hruď jak se nekde dava a nebo ho nejdřív měřili a tak?..

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 01.08.19 20:09
@Anonymní píše:
Oki to je super :) a jeste taková asi hloupá otázka.. meli ste nejaky porodní plán? Ja jsem jako o tom jen slyšela od kamarádky ze ona ho mela…
a ještě.. dali vam miminko hned po porodu na hruď jak se nekde dava a nebo ho nejdřív měřili a tak?..

Neměla jsem, pro mě osobně to je pitomost a otravování doktorů. Jsem ráda, že mi porodí zdravé dítě a nehodlám je svazovat požadavky, co jsem se dočetla na internetu. Obě děti byly císařem, takže nevím, jestli se u přirozeného porodu dělá bonding.

Hearty
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 02.08.19 10:03
@Anonymní píše:
a ještě.. dali vam miminko hned po porodu na hruď jak se nekde dava a nebo ho nejdřív měřili a tak?..

Porodní plán mi přijde zbytečný, nechala bych to na dané situaci, stejně dopředu neodhadnes, jak to bude probíhat…ale to je můj názor. Jinak po přirozeném porodu ti miminko dají hned. Doporučuju zajdi si na prohlídku, tuším je každou středu od 13hod, provedou porodními sály a odpoví na otázky. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama