Porod po císaři pro vysoký přímý stav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym 1113
Nováček 4 příspěvky 30.04.19 13:04
Porod po císaři pro vysoký přímý stav

Ahoj, máte někdo zkušenost s vedením druhého císaře, když první byl císař pro vysoký primy stav, prosím? Byl druhý císař nebo přirozený? Mám za sebou první poradnu v porodnici a bohužel nic konkrétního mi neřekli, bolest podbřišku a spony ignoruji.

Reakce:
Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 30.04.19 18:52

Ahoj, jsem přímo z oboru, zkušenost osobní s tím nemám, rodila jsem oba spontánně, ale v práci jsem zažila, že i po císaři se dá spontánně porodit. Záleží jak jsi nastavená, jestli na císaře a nebo by jsi chtěla zkusit rodit spontánně? A taky záleží před jakou dobou byl ten císař? Ale tohle všechno by s tebou měli probrat v poradně. U nás to byla indikační poradna, kterou vedl sám šef porodních sálů. Chtělo by to asi zkušeného doktora v porodnici, kde chceš rodit.

Anonym 1113
Nováček 4 příspěvky 30.04.19 20:05

Moc děkuji za reakci. Upřímně jsem nakloněna plánovanému císaři. Mám po té první zkušenosti hrozný strach. A mě právě překvapilo, že v poradně v porodnici to brali docela laxně. Od prvního porodu to bude šest let. Poličky mám skoro dva měsíce, přesto porodní cesty opět nepripravene a ještě zjizvene po konizaci. Tak to bolí zespodu i jizva po císaři, stačí mi, když mi tam malá zatlaci, tak si to neumím představit při porodu

Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 08:48

Tak to je pro vás opravdu nejlepší císař. Být vámi nenechala bych se do ničeho nutit. A ať to dobře dopadne a jste obě v pořádku. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama