Porod po konizaci a revizi s obtížnou dilatací čípku

Anonymní
24.8.21 17:47

Porod po konizaci a revizi s obtížnou dilatací čípku

Ahoj holky. V 5/2020 jsem prodělala konizaci děložního čípku ( cin3). Vše proběhlo v pořádku vč. hojení. Po více jak roce se mi podařilo otěhotnět 6/2021. Bohužel při kontrole v 9tt jsem se dozvěděla diagnózu zamlklého těhotenství 8+3 a okamžitě byla odeslána na revizi, která proběhla 20.8. takže před pár dny. Fyzicky se cítím dobře. Při propousteci kontrole téhož dne vypadalo vše dobře a dle Dr. děloha čistá a říkala, že zákrok byl bez komplikací jen že mi šel kvůli předchozí konizaci a zjizvene tkání špatně dilatova čípek ( nemohli se dostat). Plánuji co nejdříve se zase snažit o další dítě, ale napadla mě myšlenka, jestli ten čípek nebude jednou při porodu dělat stejnou věc, a to že se prostě neotevre a já budu muset na císaře. Nemáte prosím někdo stejnou zkušenost za sebou? Jak probíhal porod u vás? Předem děkuji za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.8.21 21:58

Ahoj. Mam za sebou take konizaci - cin3.
Pul roku na to dalsi operace-laparoskopie kvuli velke cyste..
Rok po konizaci jsem otehotnela a mela rychly a pohodovy porod bez sebemensi komplilace.
Rok a pul po porodu jsem byla na revizi a ted jsem opet tehotna..
Takze se niceho neboj :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
2
26.8.21 09:53

Ahoj, mám pocit, že jsem ten příspěvek psala já, u nás to bylo jako přes kopírák. Za dva měsíce jsem znovu otěhotněla a do 3. trimestru bylo vše OK. Pak mi začalo tvrdnout bříško a byl kratší čípek. Dostala jsem neschopenku a poslední trimestr hodně odpočívala. 14 dní před termínem jsem už byla otevřená na 2 prsty, nakonec se malý narodil 40+4 a od první kontrakce to trvalo necelou hodinku. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat