POROD po LASER OPERACI OKA

Anonymni
15.2.04 22:19

Mela jsem cca pred 5ti lety operaci oka laserem, byla jsem kratkozraka. Slysela jsem, ze s tim muze byt pri spontannim porodu problem. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti, prosim? Za 3 tydny bych mela jit „na sal“ a nevim, jestli je treba se toho kvuli ocni operaci bat nebo ne…

Diky, Hopsik

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16
16.2.04 09:08

Ahoj Hopsiku,

take jsem si nechala operovat moje kratkozrake oci a to pred tremi lety. Rodila jsem v roce 2003 a ani me nenapadlo, ze by mohly byt nejake komplikace. Je pravda, ze jsem mela trochu popraskane zilky v oku ale to zajiste nesouviselo s tou operaci.

Tak zadny strachy a kdyztak si pro jistotu zavolej na nejaky to laserovy centrum a zeptej se jich na to.

Ahoj Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
16.2.04 18:28

Ahoj Hopsíku,

také jsem před 4 lety prodělala laserovou operaci obou očí a loni v srpnu porodila chlapečka 3600g. Můj gynekolog mě poslal na oční s tím, že se má lékařka vyjádřit k vedení porodu. Když jsem volala do centra, kde mi operaci dělali bez vyšetření mi řekli, že doporučují císařský řez. Do toho se mi ale nechtělo tak jsem zašla ještě za svou bývalou oční a paní doktorka mě pořádně vyšetřila a řekla, že oči mám velmi dobře zhojené a že nevidí důvod proč bych nemohla normálně rodit. Jen mi doporučila ať při tlačení raději zavřu oči abych si je tolik nenamáhala. Nestalo se nic, porodila jsem normálně a vidím stále stejně dobře. Přeji i tobě aby všechno dobře dopadlo.

Pomněnka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.04 23:04

Ahoj, na laserové operaci obou očí jsem byla před pěti lety a loni jsem normálně porodila holčičku 4250g. Také mě vůbec nenapadlo přemýšlet nad komplikacemi. Při tlačení jsem zavřela oči a neměla jsem popraskanou jedinou žilku. Na levé oko vidím stále stejně dobře, pravé je horší, ale to už se začalo zhoršovat asi dva roky před porodem. Takže si nemyslím, že by to mělo souvislost s porodem.

Držím palečky, ať vše dobře zvládneš!

Dita

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama