Porod říjen 2020 Olomouc

22.8.20 13:57

Porod říjen 2020 Olomouc

Ahojky je tu někdo kdo má TP v říjnu a bude rodit ve fn Olomouc? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3464
29.8.20 12:42

@Andreatomes Ahojky…
Já mám termín porodu v říjnu 2020 a plánuju rodit ve FN Olomouc… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 19:35

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na porodnici v Olomouci. Termín mám 22.2.2021, jsem prvorodička.
Tak vše hrozně řeším :lol:
Zda má někdo zkušenosti s porodnicí a jací jsou tam doktoři.
Předem moc děkuji za odpovědi :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 11:18

Ahoj na FNOL si nemůžu nějak stěžovat. Je tam par doktoru, co mi nebyli zrovna sympatičtí, ale to mas vsude. Starali se o me cely den, opatrní, ochotni, jediný problém je, ze neni na pokoji vlastní wc a sprcha, je jen na chodbě pro všechny porodní boxy. Při porodu sem měla starou školu, tak ze i pres komplikace sem bohužel musela rodit normalne, bylo to hodne nebezpečné, to je za me druhé minus. Věci pro sebe a miminko musíš mit všechny svoje, někteří dostali treba pleny atd, zalezi na pojišťovně. A sociální zařízení na sestinedeli je pokazde pro 2 pokoje. Tak ze dojít si treba na záchod, kdyz se sousedky pořad sprchuji a tráví tam cely den, je taky na prd. Jinak jidlo super, sestřičky ochotné. Vsechno je o lidech, muzes mit štěstí nebo nemusíš. :)

• Citovat
  • Nahlásit
14
4.9.20 13:56

Dobře moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
15.9.20 22:53

Já mám termín v říjnu, ale zvolila jsem nemocnici Šternberk. Jsou na ni lepší recenze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.12.20 18:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na porodnici v Olomouci. Termín mám 22.2.2021, jsem prvorodička.
Tak vše hrozně řeším :lol:
Zda má někdo zkušenosti s porodnicí a jací jsou tam doktoři.
Předem moc děkuji za odpovědi :hug:

Ahoj :D
to se tam možná uvidíme, já mám termín 17.2. a taky budu rodit v Olomouci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat