Porod říjen/listopad 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patez
Povídálka 23 příspěvků 10.10.18 07:18
Porod rijenlistopad 2018

Ahoj holky. Mame tu nekoho koho ted behem par tydnu ceka porod? Jak konec tehotenstvi zvladate? :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Chicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 10.10.18 07:27

@Patez
Ahoj, mám termín 1. 11. Takže už za pár. A je to náročnější a náročnější. Hlavně spát mi moc nejde, a pak jsem vyřízena. Takže už pomalu počítám dny :D

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 10.10.18 07:49

@Patez Mám termín 8.11. a jsem zežvejkaná jak prádlo v pračce :mrgreen: Vyžrala jsem si teda na rizikovém všechno možné, ale až přestane pálit žáha a žebro budu se radovat:) Ten konec je pro mě opravdu náročný na výdrž a vůbec nějakou energii. Jsem ráda když uvařím.

BlackTea
Nováček 8 příspěvků 10.10.18 07:58

Já měla termín 8.10., mám pocit, že to mrně snad nikdy nevyleze :( Včera jsem zkoušela různé babské rady a nic. Vypadá to, že se u mě malýmu moc líbí … to bude bydlet doma s maminkou až do 30, když už teď se mu nechce pryč :lol:

Patez
Povídálka 23 příspěvků 10.10.18 08:09

Tak to mame hodne podobne. Ja mam termin 6.11., ale mam to pry cekat kazdou chvilku. Mam doma uz dva raubire,takze nemam ani cas poradne odpocivat a diky konizaci,kterou jsem pred rokem a pul podstoupila,uz cipek uplne ustoupil. Zrovna sedim v cekarne na kontrole,tak jsem zvedava jak moc se muj stav zmenil behem dvou tydnu ;)

Patez
Povídálka 23 příspěvků 10.10.18 08:11

@BlackTea cekas prvni miminko? Ja takhle prvni prenasela deset dni,nakonec mi dcerku vyvolavali a u druheho presne na termin mi doktorka udelala Hamiltona a hned mi praskla voda

BlackTea
Nováček 8 příspěvků 10.10.18 09:22

@Patez Jojo, první. Jsem z toho všeho strašně nervózní a ty věčné kontroly v nemocnici mě akorát ještě víc nervují - pokaždý tu někdo sténá a to teda člověku moc klidu nepřidá :?

Patez
Povídálka 23 příspěvků 10.10.18 10:30

@BlackTea uprimne neprida to na klidu nikdy. Ale mrkni na to z druhe strany- ja si vzdy rikala,tyyy jo ta stena nejak kratce a sup za chvilku se ozval plac miminka a byl klid. Krasny sledovat to i z druhy strany… :lol:

Xibalba
Stálice 61 příspěvků 14.10.18 03:14

Ahoj holky:-) :mavam: Tak já mám termín v sobotu 20. a nemůžu se dočkat! Už mě začíná bolet každý krok a nehledě na změnu počasí jsem oteklá tak, že mám pocit že mi nohy i ruce prasknou. Čekáme naše první a zatím jen pár stahů, které byly do hodiny pryč, tak doufám v náhlé překvápko v podobě prasklé vody nebo pravidelných kontrakcí :lol:

Patez
Povídálka 23 příspěvků 14.10.18 09:08

Ahojky. Jee tak to uz mas za par :D Vim jak se citis. Ja sve prvni mimco prenasela a nakonec jsem stejne dostala vyvolavacku. Je to narocne,kdyz uz se nemuzes hybat,vse te boli a porad jen cekas a cekas :D Ted mam tri tydny do terminu a preju si,aby to uz prislo. Je to narocnejsi nez prvni dve tehotenstvi. Ani jeden porod se mi nerozebehl sam od sebe doma,tak doufam,ze to treti konecne prijde necekane :lol:

Xibalba
Stálice 61 příspěvků 14.10.18 11:38

@Patez Jéé, tak to ti budu přirozený porod moc přát! Sama, asi jako většina z nás, po něm toužím, ale naštěstí ne všechny vyvolávané porody jsou tak šíleně bolestivé a dlouhé jak se mnohdy píše - tím se jako prvorodička uklidňuju :P Jaká je tvá zkušenost? Moje sestra měla vyvolávané oba dva porody a jelikož i my dvě jsme přišly na svět až po vyvolání, s jistotou mi oznámila, že mě to čeká též :lol: Ale já se tomu nepoddávám. Jestli se tam miminku líbí a potřebuje ten čas, nebudu ho nutit ven (ale jestli chce, má zelenou :P :srdce: )

Patez
Povídálka 23 příspěvků 14.10.18 17:04

@Xibalba prvni porod s vyvolanim byl pro me nejlepsi. Sice to trvalo 36hodin nez mala vykoukla,ale stihli mi dat epidural a to jsem nesmirne rada. Udelali mi nastrih o kterem vubec nevim,akorat na vypuzeni placenty me museli uspat,protoze jsem ji mela prichycenou k deloze a neslo to. Takze jsem se probudila uz krasne sesita,nic me nebolelo,jen jsem byla unavena. Druhy porod- muj doktor me v den terminu nahnal s taskou do porodnice,ze dole je to pripraveny,tak at semnou neco udelaji. Doktorka v porodnici rekla,ze mi udela Hamiltona a pojedu domu. Ze mam jeste cas. No a v momente kdy mi udelala hmat jsem ji nahodila plodovou vodou,tak si me tam rovnou nechali. Syn byl docela rychlik,za osm hodin byl na svete,jen mi udelali klystyr. Bohuzel epidural uz jsem nestihla,po prvnich nekolika kontrakcich to bylo dost rychly. Druhy porod uz byl bez nastrihu,takze jsem citila kazdy milimetr,dost jsem se potrhala a siti pro me bylo snad horsi jak porod i pres umrtvujici injekci. :roll: no a za chvilku me ceka treti porod,tak doufam,zr se mi rozjede doma o neco driv a v porodnici budu uz od vchodu kricet EPIDURAAAL :lol: ale i tak jsou to vsechno krasny zazitky a urcite to stoji za to :dance:

Xibalba
Stálice 61 příspěvků 15.10.18 01:30

@Patez No téééda, čtu to úplně napnutá, v porovnání s ostatními příběhy zní tvoje porody opravdu pohádkově. Budou-li mi porod vyvolávat nebo tu bolest nezvládnu, jsem připravená si o epidurál také říct, i když by ho mnoho z nás raději nemělo, to je jasné. Sestřička v porodnici mi při kontrole řekla, že kdyby v dnešní době rodila znovu, volala by od něj také už od vchodu :D Budu ti přát, ať je to se třetím mimčem co nejhladší porod :hug:
Já jsem doteď měla asi hodinu docela pravidelné stahy, tak jsem si šla nadšeně dopřipravit poslední věci do tašek do porodnice (haha), ale teď odezněly a malý si tam akorát tak hlasitě poškytává :lol: :nevim:

Patez
Povídálka 23 příspěvků 15.10.18 13:19

Tak jsem dnes byla na monitoru. Sestricka se ujistovala, jestli jsem v terminu,ze pry mam hrozne male brisko :D pro me je to huraaa,konecne drobnejsi miminko o proti dvema trikilovym :lol: Holky jak jsem tak sedela v te porodnici,reknu vam,ze uz se tesim az tam budu :D neodradila me ani pani co tam hlasite stenala pri kontrakcich.

Dasenka.svc
Kecalka 303 příspěvků 17.10.18 20:07
Termín listopad

Ahoj holky, já mám termín 8.11. a 15.11., miminko je menší než dle termínu MS, měla jsem nepravidelný cyklus. Čekám druhé a musím říct, že už se těším, az ten pupík odložím… Doufám, že druhé mimčo vyleze nějak kloudne a bez vyvolávání

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >