Reklama

Porod rok a dva měsíce po prvním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 30.12.17 22:11
Porod rok a dva měsíce po prvním

Zdravím vás :-),

Jsem právě ve čtvrtém měsíci a doma mám devíti měsíčního chlapečka (ne - nejsem blázen, ano - chtěli jsme děti tak u sebe).

Jsou tu maminky, které to takto mají též? Zajímal by mě porod, protože prvni byl samozřejmě dlouhý a bolestivy, tak doufám v druhý lepší :-).

Na reakce, ze jsem blazen, jsem si jiz zvykla. Syn je hodnounky a na materske mam uplnou pohodu, nechci byt na rodicaku 6 let.

Ale co budu povidat, porodu se samozřejmě bojim, kdyz vin do ceho jdu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 22:18

Mezi druhýma třetím mám rozdíl 13 měsíců a porod byl rychlovka asi tři hodiny od první kontrakce.Ze začátku to byl mazec ale časem se to usadilo.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 30.12.17 22:22

@elot A první jsi měla též rychlovku? Já právě prvni 12 hodin a kontrakce hned po par minutach :-) Děkuji za reakci :-)

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.12.17 22:25

První rychlý 4hodiny od přijetí, druhý (16m po prvním) jen 2h :)

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 30.12.17 22:26

@Mollify83

Tak to by byla krása :D jestli jsi teda netrpěla 10 hodin doma :mrgreen:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 22:27

Ne, první jsem měla dost těžký porod z komplikacemi asi 16hodin. Druhý už byl bezkomplikací asi 8 hodin. A poslední rychlovka.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.12.17 22:30

@Erinye ne ne, kontrakce byly ale nic dramatického :D taky si že mě dělali srandu, že jako kdy přijdu priste když mi to tak jdr :mrgreen: máme totiž dva kluky, tak prý tu holcicku :mrgreen:

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 30.12.17 22:38

Mezi všemi dětmi máme malé věkové rozdíly, nejmenší byl mezi pátým a šestím dítkem - 1 rok a 5 dní. Porod sakumprásk vyvolávaný kvůli problémům u mě, velkému plodu a malému množství PV, ale trval cca 3,5hod. U tebe to ale bude druhý porod (tam byl u nás rozdíl 19m), ten jsem měla super, po Hamiltonovi provedenému někdy před polednem a odpoledne jsme se vraceli do porodnice a do hodiny byl syn na světe.
A chápu, že se bojíš, bála jsem se pokaždé ;)
Přeju bezproblémové těhotenství a hodné miminko :kytka:

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 30.12.17 22:39
@Mollify83 píše:
@Erinye ne ne, kontrakce byly ale nic dramatického :D taky si že mě dělali srandu, že jako kdy přijdu priste když mi to tak jdr :mrgreen: máme totiž dva kluky, tak prý tu holcicku :mrgreen:

Tak to budj doufat v podobný průběh :mrgreen: jako miminko za porod samozrejme stoji, ale ted kdyz mam v zive pameti prvni se na nej tesim mnohem min :oops:

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 30.12.17 22:41

@fragola Děkuju moc, krásně se to čte. Ja jsem zvykla na negativni reakce k tak malemu rozdilu veku :?

monacha
Stálice 51 příspěvků 30.12.17 22:45

Mám mezi dětmi 13 měsíců. První porod 16 hodin, druhý 20. Druhý porod mi přišel težší, ale byla jsem na něj lépe připravená, tak byl daleko lepší. V kleku a svým tempem, bez zranění. Hned jsem byla v pohodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 22:47

Kamarádka má děti od sebe necelých 15 měsíců a druhý porod fakt rychlovka a bez problémů :-) Prej půjde určo do dalšího :-D

Já teda zkušenost nemám, jen ti chci říct, že na lidi se můžeš fakt vyprdnout… já mám doma jedno dítko…hned po šestinedělí nám praskla ochrana, tak jsem se bála, aby z toho nic nebylo…no nebylo…nalajnovala jsem si děti 3 roky od sebe..no a teď už malému jsou dávno 3 roky pryč a já ještě ani neotěhotněla a říkám si, že kéž by to tenkrát vyšlo hned po tom šestinedělí…však by se to zvládlo…lepší než teď mít jedináčka toužícího po bráchovi a my neschopní mu tohle splnit :-(

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 30.12.17 22:49

@Erinye Nesmíš se nechat rozhodit. Však je to vaše věc, váš život a vaše starost :)

Marketka25
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 30.12.17 22:54

@Erinye já mám první a druhy 15 měsíců od sebe, druhý a třetí 22 měsíců, všechny plánované :palec: Třetí se nějak nedařilo, jinak bych brala i blíž u sebe.
Neměnila bych, nejstaršímu jsou 3 roky a mladší 2, jsou jak dvojčata, nemůžou bez sebe být :)

S porodem tě potěším :D první trval 19 hodin, celou dobu křížové bolesti a druhý 2 hodiny od první bolestive kontrakce :lol: Třetí porod mi vyvolávali kvůli vysokému tlaku, ale i tak byla do 5 hodin venku a dalo se to zvládnout :D

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 30.12.17 23:00

@Marketka25 jaj tak to doufam v uuuplne stejny prubeh :lol: :lol: ja jem s brachama 4 roky od sebe a je to prave moc, rozumime si az ted skoro ve 30, proto jsem chtela tak blizko a doufam v partak :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >