Porod s epidurálem u Milosrdných bratří

28
10.9.19 20:17

Porod s epidurálem u Milosrdných bratří

Ahoj holky, prosím Vás o informace o porodu s epiduralem u Milosrdných bratří. Nechávají ho působit až do konce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.9.19 16:16

@Zajacnik měla jsem na poslední 4 hodiny epidurál, a mám pocit že zrovna přestával působit když přišlo na tlačení, ale já nic neřekla nebyl čas, nicméně si myslím že by určitě nechali, I to PA rikala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
24.9.19 22:11

Ahoj, rodila jsem tam před týdnem a měla jsem v plánu epidurál ale bohužel se nestihnul, po klystýru se otevírání rozjelo na prvorodičku velmi rychle. Moje PA mi ale říkala, že na druhou dobu porodní epidurál moc nefunguje a to samé jsem četla na porodnice.cz - mám pocit, že narozdíl od USA se u nás epidurál aplikuje hlavně na kontrakce a pak už se nepřidává…No, každopádně já skončila bez tlumení bolesti, resp. jen s čípkami a moc toho lituji, protože tlačení pro mně bylo největší peklo, potrhala jsem se atd. Kdybych to bývala věděla, určitě si o epidurál řeknu důrazněji, byla jsem nerozhodná. Tak pokud o něj stojíš, dej jim to najevo, mám pocit, že dnes už jsou tak zblblí z těch, co chtějí rodit “přirozeně”, že se to snaží zvládnout bez a ať pak neskončíš s traumátkem, jako já. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.9.19 19:00

Holky, děkuji. Budu rodit poprvé a strašně se bojím. Nejsem moc na to přírodno, raději bych chtěla tlumit bolest :). Ale uvidíme, jak to dopadne. Asi budu křičet epidurál už od vrátnice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
29.9.19 18:36

Dopředu se neboj, spousta mých kamarádek to měla v pohodě i na „přírodno“, to se poprvé nedá odhadnout :hug: Klidně si o ten epidurál řekni, když víš, že chceš co nejvíc tlumit bolest, já už bych dnes neváhala. Jistě to dobře dopadne, držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.10.19 14:45

Holky, co jste si prosím braly do porodnice k Milosrdným? Pro miminko i pro Vás? Děkuji 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama