Porod s rouškou?

Napsat příspěvek
Anonymní
20.3.20 14:09
  • Nahlásit
  • Citovat
21.3.20 14:53

Tynidlo007

Ted sem si psala se sestřičkou z porodnice z benesova a tam ji mít maminky nemusí. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23006
21.3.20 16:03

@veselamuchomurka fajn, pokud neotevrou Frydek, tak aspon vim, kam volat. :? Chapu ji mit pei prijmu i v ambulanci, ale pokud budu sama na boxu, taks rouskou fakt rodit nebudu. Pry stejne vydezi za normalnich okolnosti tak 20 minut. To bychom jich museli mit desitky a stale menit. :roll:
@Leillinka taky v tom spat. nebudu. Mi přijde, ze v tomhle state rozum sel do haje. Pry ted ale budou z porodnic propoustet driv nez to bylo. bezne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
21.3.20 16:08

@Ha-ni to by bylo super, kdyby propouštěli dříve. No, už brzo uvidím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 15:37

Ahoj holky tak. Mame odrozeno a bez rousky :dance: personal ji mít musi

• Nahlásit
  • Citovat
23006
22.3.20 16:16

Gratuluji :kytka: at jste brzy doma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.3.20 11:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky tak. Mame odrozeno a bez rousky :dance: personal ji mít musi

A kde jste rodila? :) Já mám termín 1.4 no taky už se to blíží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
2.7.20 14:22

Porod s rouškou v letních měsících

Zdravím, nevíte některá, zda se plánuje rušení rousek i ve zdravotnických zařízeních? Samozřejmě ne v ohniscich… Máme termín koncem srpna a opravdu doufám, že to do té doby zruší, nebo alespoň na tom sále… Lituji maminky, které to s rouškou museli odrodit, ale v tich hicech co budou v létě… Nějaká maminka, která v posledni době rodila v Ústí nad Orlicí a ví, jak to moc řeší na porodním? Vím od známých, že na jiných odděleních v nemocnici už se to až tak neřeší, tedy doufám, že ani v porodnici by nemuseli. Jinak jako alergik s věcně ucpaným nosem asi chcipnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 14:30
@Marty9 píše:
Zdravím, nevíte některá, zda se plánuje rušení rousek i ve zdravotnických zařízeních? Samozřejmě ne v ohniscich… Máme termín koncem srpna a opravdu doufám, že to do té doby zruší, nebo alespoň na tom sále… Lituji maminky, které to s rouškou museli odrodit, ale v tich hicech co budou v létě… Nějaká maminka, která v posledni době rodila v Ústí nad Orlicí a ví, jak to moc řeší na porodním? Vím od známých, že na jiných odděleních v nemocnici už se to až tak neřeší, tedy doufám, že ani v porodnici by nemuseli. Jinak jako alergik s věcně ucpaným nosem asi chcipnu…

Ahoj, v Ústí roušku, když řekli že se jim špatně dýchá mohli sundat. Neboj, udusit tě nenechají, Ústí je pro mě top porodnice. V listopadu tam budu rodit po druhé. Ať vše dobře dopadne. :kytka: Prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 14:33
@Marty9 píše:

Ahoj, v Ústí roušku, když řekli že se jim špatně dýchá mohli sundat. Neboj, udusit tě nenechají, Ústí je pro mě top porodnice. V listopadu tam budu rodit po druhé. Ať vše dobře dopadne. :kytka: Prosím anonym @Marty9 Jinak teď už pacienty roušky nemají vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
1014
2.7.20 14:46

Kamarádka rodila, když byl koronavirus u nás „v nejlepším“, bez otce u porodu a „povinnou“ rouškou. Celý porod ji měla prý pod nosem. Řekli ji to i u příjmu, že rouška je povinná, ale že chápou, že to moc reálné není a že omdlít ji tam kvůli nedostatku kyslíku nikdo nenechá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
2.7.20 15:11
@Anonymní píše:
Ahoj, v Ústí roušku, když řekli že se jim špatně dýchá mohli sundat. Neboj, udusit tě nenechají, Ústí je pro mě top porodnice. V listopadu tam budu rodit po druhé. Ať vše dobře dopadne. :kytka: Prosím anonym

To je fajn :wink: jsem slyšela, že do ÚO jela paní rodit až z Brna… Má tady teda jako kořeny, ale i tak. Taky přejeme jen to nejlepší s mrňouskem…
Jako je fakt, že me vnímání teplot je tak o 4 až 5 stupňů víc, než na teploměru, tedy už se moc těším na léto 8) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama