Porod s vymknutým kotníkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:30
Porod s vymknutym kotnikem?

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenost s porodem se zraněným kotnikem? Jsem tak šikovná, že se mi podařilo dneska vymknout kotnik a to tak, že se na něj bolesti prostě nepostavim. Ceká mě plánovaný vyvolávání porod za několik dní, a já si nedokážu představit, jestli jako budu celou dobu ležet v těch bolestech a nějak se snažit porodit nebo je to indikace k císaři? Jsem z toho špatná, hrozne to bolí, jsem na pozorování v nemocnici kvůli pádu a dítěti, zatím mi tu nikdo nic neřekne, zítra mě budou převážet jinam. Mimi má hraniční plodovou vodu, tak možná budou vyvolávat ještě dřív. :-( Raději prosím anonym, nechci spojit s nikem kvůli jiným diskuzim. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 10.01.18 16:31

Hm myslim ze porod te bude tak straslive bolet ze na kotnik si ani nevzpomenes :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:33

Já vím jak bolí porod, první jsem celý pro chodila, abych ho přežila, tak proto se děsím rodit v leze. :-(

kjhui
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 10.01.18 16:38

Myslím že by doktoři neřešili ani tak bolest kotníku (jako indikaci) ale nemožnost se zapřít - je tu někdo kdo rodil bez zapření nohama? to snad ani fyzikálně nejde, ne?

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 10.01.18 16:39
@Anonymní píše:
Já vím jak bolí porod, první jsem celý pro chodila, abych ho přežila, tak proto se děsím rodit v leze. :-(

Jestli tě to uklidní, tak u mladšího jsem téměř nechodila, bo dlouhá cesta autem, připojení na monitor a pak už tlačení a porodila jsem rychle a tak nějak za rohlík. ;) Kotník jsem potřebovala jen na dojíti do auta a z auta, v porodnici už by tě mohli naložit na vozík.

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 10.01.18 16:41
@kjhui píše:
Myslím že by doktoři neřešili ani tak bolest kotníku (jako indikaci) ale nemožnost se zapřít - je tu někdo kdo rodil bez zapření nohama? to snad ani fyzikálně nejde, ne?

Tak třeba v kleče na lůžku, stačí být trochu šikmo nohou, aby mohla být špička svěšená dolů…

Pipet
Generální žvanilka 24135 příspěvků 10.01.18 16:43
@kjhui píše:
Myslím že by doktoři neřešili ani tak bolest kotníku (jako indikaci) ale nemožnost se zapřít - je tu někdo kdo rodil bez zapření nohama? to snad ani fyzikálně nejde, ne?

Tak na zádech se zapřenýma nohama není jediná poloha :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:44
@Helileli píše:
Jestli tě to uklidní, tak u mladšího jsem téměř nechodila, bo dlouhá cesta autem, připojení na monitor a pak už tlačení a porodila jsem rychle a tak nějak za rohlík. ;) Kotník jsem potřebovala jen na dojíti do auta a z auta, v porodnici už by tě mohli naložit na vozík.

no moc neuklidní, protože ještě nemám zralé porodní cesty a minule mi ten porod trval od prasknutí vody jedenáct hodin, od podání vyvolávací tablety ještě o den víc a oxytocin byl fakt hrozný, takže u mě to za rohlík asi nebude :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:46

Já rodila s týden zlomenou nohou.. věř mi jde to :lol: ne že bych chtěla strašit, ale na nějakou nohu jsem si ani nevzpomněla :) prosím anonym, třeba Z.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:46

@Pipet V Plzni bohužel je, a to jsem měla v porodním plánu napsané které polohy preferuji, nezájem, prostě tě otočí na záda :,(

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.01.18 16:47

No tak hlavně, pokud Ti budou porod vyvolávat, rozhodne te nenechají nikde se producirovat, většinu času budeš stejne napojena na monitor.

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 10.01.18 16:48
@Anonymní píše:
no moc neuklidní, protože ještě nemám zralé porodní cesty a minule mi ten porod trval od prasknutí vody jedenáct hodin, od podání vyvolávací tablety ještě o den víc a oxytocin byl fakt hrozný, takže u mě to za rohlík asi nebude :-(

Jinými slovy hledáš záminku pro císaře. ;) Ne, není to důvod k císaři. Neřeknu kdybys měla zlomenou nohu v kyčli, ale toto fakt ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:48
@Anonymní píše:
Já rodila s týden zlomenou nohou.. věř mi jde to :lol: ne že bych chtěla strašit, ale na nějakou nohu jsem si ani nevzpomněla :) prosím anonym, třeba Z.

Super, takže to jde. Akorát já to mám jen s tahle obinadlem, žádná sádra, takže se prostě nepostavim, nedopajdam ani na záchod, prostě nikam. ale třeba mi to nějak necim zpevni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:52

@Helileli To fakt nehledám, myslím že tahle bolest mi docela stačí. Ale připadám si zoufale bezmocná, když jsem úplně ne samoobslužna už teď natož při tom porodu. A nebyla jsem většinu času na monitoru, chodila jsem a byla skoro pořád ve sprše a to mi fakt úlevovalo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 16:53
@Anonymní píše:
Super, takže to jde. Akorát já to mám jen s tahle obinadlem, žádná sádra, takže se prostě nepostavim, nedopajdam ani na záchod, prostě nikam. ale třeba mi to nějak necim zpevni.

já to měla taky volně bez sádry, „jen“ sešroubované.. doporučuju vzít sebou berle a někoho k ruce. Pokud budou mít bezbariérový porodní box, tak se o něj hlásit. An. Z

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >