Porod v 24tt, je tu někdo v takové situaci? :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 13:09
Porod v 24tt,je tu někdo v takové situaci? :/

Ahoj, celé těhotenství bez problémů a včera jsem začala krvácet, je z toho situace že je uvnitř infekce a malá půjde každou chvíli na svet, ležím v nemocnici, nemuzu vůbec nic jen odpočívat, chtějí udržet malou alespoň do pondělí kdy překročí hranici 24tt..samozrjeme e mám strach a doufám že obě budeme v pořádku… Měl tu taky někdo nedonosenecka a jak jste to zvládli? Lékaři jsou tady špička ve svém oboru, věřím jim na 100% ale strach veliký..

Přečtěte si článek: Předčasně narozené děti a kdy doženou vývoj?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8736 příspěvků 1 inzerát 15.06.19 13:20

Drzim palce :hug: :hug: :hug: vubec si neeovedu predstavit, jak se citis, ale nezapominej, nejsi na to sama :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 13:21

Ahoj ja rodila ve 28 tt pred tim mesic v nemocnici. Zacatky byli narocne ale zvladli jsme to. Na neonatologii jsou dneska profici zachranuji uz hodne malinke deti. Maly mel kilo kdyz se narodil. Preji vam at to dobre dopadne drzte se. Znam to ten strach se hrozny. :hug:

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15364 příspěvků 15.06.19 13:23

:hug: :hug: moc moc držím palce

Markéta80
Hvězda diskuse 45166 příspěvků 15.06.19 13:29
@Anonymní píše:
Ahoj, celé těhotenství bez problémů a včera jsem začala krvácet, je z toho situace že je uvnitř infekce a malá půjde každou chvíli na svet, ležím v nemocnici, nemuzu vůbec nic jen odpočívat, chtějí udržet malou alespoň do pondělí kdy překročí hranici 24tt..samozrjeme e mám strach a doufám že obě budeme v pořádku… Měl tu taky někdo nedonosenecka a jak jste to zvládli? Lékaři jsou tady špička ve svém oboru, věřím jim na 100% ale strach veliký..
:hug: :hug: dr se, hodně sil a malé taky :hug:. Bude to hodně dlouhé a náročné. Je dobře že je to holčička ;) Známá v tomto tt rodila dvojčátka, taky kvůli infekci :? Jak je tam infekce tak musí dítě ven :?
AjaF
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 15.06.19 13:43

Držím, co mám, aby to dobře dopadlo a malá byla v pořádku.

Mallorka
Závislačka 3191 příspěvků 15.06.19 13:56

Přeji mnoho štěstí.

Pandulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 14:03

Držím pěsti. Určitě bych zkusila kontaktovat nějakou organizaci, kde se předčasně narozeným věnují. Koukni třeba na stránky nedoklubka. Je tam mimo jiné mnoho příběhů, pro představu co vás čeká :kytka:

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 15.06.19 14:03

Mnoho štěstí a sil. Ať jste obě v pořádku :kytka: Škoda, že se nedá takhle na dálku nějak víc pomoci. V neonatologii jsme na světové špičce. Dobré to dopadne, uvidíš!

alilauter
Kecalka 438 příspěvků 15.06.19 14:14

Kamarádka takhle porodila klucika 500 g prostě strašný miminecko. Dali to, nemá žádný následky, jen musel nosit brejlicky, protože korigovali oci ale jinak nic. Budu držet palce, ale naši doktoři jsou na tohle fakt machři. A holčičky vydrží víc, to je známá věc. Bude to dlouhá cesta, taky doporučuju nedoklubko, to pomůže. Moc štěstí posílám hodně síly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 14:16

Syn se narodil ve 27+1 po abrupci placenty, měl 1100 g a je prakticky bez následků. Vedle něj ležela kolegyně narozená 24tt 630 g. Měla dlouho dýchací potíže, ale nakonec vše zvládla a odcházela domů v pořádku. Musíš věřit, že to i tvé miminko zvládne, neonatologie je u nás na špičkové úrovni. Na každou komplikaci, která přišla, měli doktoři řešení. Jen se připrav, že je to na dlouho, domů miminka chodí až kolem termínu porodu. Hodně štěstí :kytka: :hug:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 15.06.19 14:22

V prvni rade preji opravdz mnoho stesti, at vse zvladnete :srdce: :kytka: a v druhe rade koukni na stranky nedoklubka, je tam spoustu pribehu maminek ve stejne situaci..

Pety2
Závislačka 2706 příspěvků 15.06.19 14:32

Moc a moc držím palečky, ať to obě holky zvládnete! :hug: :hug: je to brzy, ale dnes jsou schopnosti neonatologu na špičkové úrovni a dokáží vypiplat i úplně drobečky, budu na vás myslet :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 14:32

Dcerka se narodila 26+1tt. ve 23tt mi praskla voda, vlivem silné infekce. Ihned mi nasadili antibiotika a kortikoidy a vyčkávalo se. Po dvou dnech antibiotika začala zabírat a postupně zánět klesal, až jsem měla crp na 0. Pak se čekalo, chtěli mě udržet do 28tt a pak vyvolat porod. Ale malá se rozhodla jinak, narodila se ve 26+1tt císařským řezem. Bylo to těžké, ale zvládla to a nyní jí je už 2,5 roku a je naprosto zdravá.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9409 příspěvků 15.06.19 14:34

Teta pracuje s nedonosenci, od tech 24tt už se urcite dá zachranit a uspesne, bez nasledku… tak drzim palce, at je vse ok ;) :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama