Porod v Benešovské nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineveverka2013
Kecalka 436 příspěvků 19.02.18 08:55
Porod v benešovské nemocnici

Ahoj holky, mám termín porodu 30.7.,chtěla bych se zeptat holek které rodilí v podobném termínu a v benešovské nemocnici a mohli byste mi napsat jestli je tam něco zdarma nebo si musím vzít něco sebou navíc, chtěla bych si to pomalu dávat dohromady, minulé jsem rodila předčasně tak chci být připravena

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 19.02.18 09:03

Teď tam rodila moje kamarádka a po zkušenosti by druhe raději rodila doma :roll:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 19.02.18 09:25

Rodila jsem tam pred rokem a bylo vse v poradku. Co potrebujes vedet?

Kecalka 436 příspěvků 19.02.18 10:13

@lennkaa minulé jsem ležela chvíli v Táboře před porodem a už nikdy více a tam bylo vše zdarma a převezli mě do Písku a tam např. byli vložky je nějaké a pak sem si je musela koupit a jak to bylo s toaleťákem si už nepamatuji. V prosinci 2016 jsem byla na potratu ze zdravotního důvodu na gynekologii v Benešově a nebyl tam toaleťák a já s tím nepočítala a naštěstí tam zbyli ty které tam nechali holky které propustili.Tak me napadlo abych se zeptala někoho kdo tam rodil.

mijala
Kecalka 200 příspěvků 19.02.18 10:29

Ja tam rodila v zari a byla jsem moc spokojena, s sebou asi jen toaletni papir a porodnicke vlozky davaji jedno baleni

Kecalka 436 příspěvků 19.02.18 11:17

@mijala oblečení a plenky pro Mimi tam mají nebo musím mít svoje, já jsem musela mít v Písku svoje

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 19.02.18 11:28

@HandulkaK proč to bylo tak hrozný?

Jinak já jsem v Bene rodila 2× (2011 a 2014 a za cca měsíc mě to čeká potřetí), zatím jsem byla vždycky spokojená, všechno dobře dopadlo a všichni byli moc hodní.

Měla jsem s sebou toaleťák, vložky, pro mimi plínky, nezapomeň na přebalovací podložky, oblečení mají erární, takže stačí na odjezd

Když tak napíšu aktuální info na konci března :)

Kecalka 436 příspěvků 19.02.18 11:31

@ruzovasrnka O.K.,děkuji budu to potřebovat v červenci

mijala
Kecalka 200 příspěvků 19.02.18 11:41

@veverka2013 obleceni vam daji pro mimi, a plinky si vemte tu vam daji jen jednu po porodu????

Kecalka 436 příspěvků 29.04.18 20:40

@ruzovasrnka můžu poprosit o o to aktuální info, děkuji zacinam se balit pomalu akdy se tam musim nahlásit dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama