Porod v Benešovské nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 19.02.18 08:55
Porod v benešovské nemocnici

Ahoj holky, mám termín porodu 30.7.,chtěla bych se zeptat holek které rodilí v podobném termínu a v benešovské nemocnici a mohli byste mi napsat jestli je tam něco zdarma nebo si musím vzít něco sebou navíc, chtěla bych si to pomalu dávat dohromady, minulé jsem rodila předčasně tak chci být připravena

Reakce:
HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 7 inzerátů 19.02.18 09:03

Teď tam rodila moje kamarádka a po zkušenosti by druhe raději rodila doma :roll:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 19.02.18 09:25

Rodila jsem tam pred rokem a bylo vse v poradku. Co potrebujes vedet?

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 19.02.18 10:13

@lennkaa minulé jsem ležela chvíli v Táboře před porodem a už nikdy více a tam bylo vše zdarma a převezli mě do Písku a tam např. byli vložky je nějaké a pak sem si je musela koupit a jak to bylo s toaleťákem si už nepamatuji. V prosinci 2016 jsem byla na potratu ze zdravotního důvodu na gynekologii v Benešově a nebyl tam toaleťák a já s tím nepočítala a naštěstí tam zbyli ty které tam nechali holky které propustili.Tak me napadlo abych se zeptala někoho kdo tam rodil.

Uživatel je onlinemijala
Kecalka 210 příspěvků 19.02.18 10:29

Ja tam rodila v zari a byla jsem moc spokojena, s sebou asi jen toaletni papir a porodnicke vlozky davaji jedno baleni

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 19.02.18 11:17

@mijala oblečení a plenky pro Mimi tam mají nebo musím mít svoje, já jsem musela mít v Písku svoje

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 19.02.18 11:28

@HandulkaK proč to bylo tak hrozný?

Jinak já jsem v Bene rodila 2× (2011 a 2014 a za cca měsíc mě to čeká potřetí), zatím jsem byla vždycky spokojená, všechno dobře dopadlo a všichni byli moc hodní.

Měla jsem s sebou toaleťák, vložky, pro mimi plínky, nezapomeň na přebalovací podložky, oblečení mají erární, takže stačí na odjezd

Když tak napíšu aktuální info na konci března :)

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 19.02.18 11:31

@ruzovasrnka O.K.,děkuji budu to potřebovat v červenci

Uživatel je onlinemijala
Kecalka 210 příspěvků 19.02.18 11:41

@veverka2013 obleceni vam daji pro mimi, a plinky si vemte tu vam daji jen jednu po porodu????

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 29.04.18 20:40

@ruzovasrnka můžu poprosit o o to aktuální info, děkuji zacinam se balit pomalu akdy se tam musim nahlásit dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >