Porod v Bohunicích - za co všechno se platí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pitriseeek92
Povídálka 17 příspěvků 15.01.18 10:43
Porod v Bohunicích - za co všechno se platí?

Zdravím všechny odrodilé maminky z Brna, konkrétně ty, které rodily v Bohunicích. :)
Měla bych dotaz ohledně porodu v Bohunicích, kde bych chtěla rodit. Dívala jsem se na jejich webové stránky a mají tam jasně vypsaný ceník a teda přijde mi, že se tam platí téměř za vše. Je to ceník jen tak všeobecně a proplácí to pojišťovna nebo opravdu zaplatím 2000 za epidurál, 300 za laktační poradenství po porodu apod? Protože jestli ano, tak to je brutus, to by tam porod vyšel na dost peněz. :?
Děkuji mockrát za odpovědi. :mavam:

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 15.01.18 10:55

Ahoj, my jsme tam platili za otce u porodu a to je snad vse. Epidural jsem jednou mela, a to v dobe, kdy byly formality uz vyrizene a nic se potom neresilo. Laktacni poradenstvi se nekonalo, proste mi daly dite k prsu, na dotazy odpovidaly, ale nektere vypadaly, ze je to obtezuje. Ale jestli existuje nejaka placena varianta nevim.

Uživatel je onlineVikiRiki
Kecalka 168 příspěvků 15.01.18 11:03

Ja jsem byla taky v Bohunicich. Rikali, ze ta cena za epidural je tam pro hystericke maminky co uz ve dverich krici epidural :-) ale jinak behem porodu se za epidural nic neplati :-) ja platila jen za otce u porodu a za nadstandartni porodni sal (toho dodnes nelituju, pujdu do toho zas)

Helca729
Kecalka 359 příspěvků 15.01.18 11:06

Platila jsem jen za nadstandard 1500,–, za epidural nic. Bylo to v roce 2011. Jinak maximální spokojenost

scentini
Závislačka 3384 příspěvků 15.01.18 12:01

Platila jsem za osobu u porodu a za nadstandard na porod i na pobyt. Epidural jsem mela, ale nevim jestli neco stal :nevim:. S kojenim mi nikdo nepomohl, takze dcera skoncila na um.

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 15.01.18 12:18

Ahoj já tam rodila 28.11.2017.
Měla jsem epidural s SC, který byl plánovaný, manžel se mnou u porodu seděl, ale za nic jsem neplatila…
Platila jsem jen za nadstandardní pokoj na šestinedělí…

S kojením mi pomáhaly ochotně sestry na novorozenecké JIPce (dcera se narodila předčasně). Taky zadarmo…

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 15.01.18 12:22

Platila jsem za otce u porodu, epidural jsem nemela. S kojenim nijak extra nepomohly sestry, kazda tvrdila neco jineho. Ja tam nebyla spokojena, tak ty snad budes.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama