Porod v covid situaci v Ceskych Budejovicich

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 16:24

Porod v covid situaci v Ceskych Budejovicich

Zdravim vsechny maminky, zejmena ty z ceskych budejovic. Zajimalo by me jak probiha porod v soucasne situaci kdy je rozsiren covid? Testuje se pred prijmem? Co kdyz se dela cisar? Kde lezi pozitivni tehotne pacientky po porodu? Zkratka vsechno co by se tykalo toho jak je to zejman tady v Budejcich, ale za zkusenosti z jinych nemocnic budu take rada.

Jde mi hlavne o to na co se pripravit, nejsem ockovana a ceka me to po novem roce, na strankach nemocnice jsem nic nenasla m tomuhle tematu.

Tema zakladam anonymne, protoze se jedna o pro me citlive tema a prosim adminy o zachovani pripadne smazani tematu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.11.21 12:07

Ahoj, nevím, jak letos. Já rodila loni v létě, takže situace příznivá. Roušky jsme měli s sebou ale mě ji nikdo nenutil, na sále jsme byli většinou sami. Muž ji měl. Mohl být přítomen a jelikož jsme končili císařem, mohl i bondovat miminko. Jinak návštěvy byly všude omezené na 15 minut a později už se oddělení uzavřela pro návštěvy a mohl pouze otec dítěte, naši to stihli poslední den před zavřením se podívat. Na všech odděleních napříč barákem byla návštěva muže max 15 minut. Na pokojích pohoda, roušky se nosily na chodbě a taky na vizitě. Letos si myslím, že to bude podobné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 14:06
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, jak letos. Já rodila loni v létě, takže situace příznivá. Roušky jsme měli s sebou ale mě ji nikdo nenutil, na sále jsme byli většinou sami. Muž ji měl. Mohl být přítomen a jelikož jsme končili císařem, mohl i bondovat miminko. Jinak návštěvy byly všude omezené na 15 minut a později už se oddělení uzavřela pro návštěvy a mohl pouze otec dítěte, naši to stihli poslední den před zavřením se podívat. Na všech odděleních napříč barákem byla návštěva muže max 15 minut. Na pokojích pohoda, roušky se nosily na chodbě a taky na vizitě. Letos si myslím, že to bude podobné.

Dekuju moc za sdileni, a testy pcr nebo antigeny musely byt? Me totiz v jednom prispevku uplne sokovala maminka, ktera ke 37tt a je covid pozitivni a nechce to nahlasit, aby nebyla izolovana. To me teda trosku nahlodala, ze bych docela rada vedela, jak se postupuje aby se zamezilo sireni nakazy mezi tehotnyma rodicima.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 18:26
@Anonymní píše:
Dekuju moc za sdileni, a testy pcr nebo antigeny musely byt? Me totiz v jednom prispevku uplne sokovala maminka, ktera ke 37tt a je covid pozitivni a nechce to nahlasit, aby nebyla izolovana. To me teda trosku nahlodala, ze bych docela rada vedela, jak se postupuje aby se zamezilo sireni nakazy mezi tehotnyma rodicima.

Testy být nemusely a očkování ještě nebylo. Přišla jsem tedy v noci, ale potkala jsem jen pár lidí, potom se to tedy sešlo na sále… a šestinedělí jsem byla sama na pokoji. S jinou maminkou jsem ve styku nebyla, jen se zdravotníky. Ale jak říkám, bylo léto a nakažených bylo málo. Možná, že teď už testovat budou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 10:46

Někdo aktuálně po porodu?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat