Porod v Hořovické nemocnici 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RiaMarie
Kecalka 202 příspěvků 21.01.18 21:38
Porod v Hořovické nemocnici 2018

Zdravím maminky které se chystají rodit tento rok v Hořovicích a maminky které zde již porodili tak ocenim jejich zkušenosti!
Já mám termín v létě a čekám své první tak mám strach že všeho a chtěla bych se trochu uklidnit že to tak bude fajn :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 21.01.18 21:46

Ahoj, rodila jsem v Hořovicích v roce 2016 a za pár týdnů se chystam zase, poprvé jsem.byla maximálně spokojená, i když jsem šla. na vyvolání (týden po termínu). Nemůžu si stěžovat ani na prostředí, ani na personál, i když vím, že některé maminky -zvláště pokud měly nějaký problém - si stěžovaly na přístup některých sester na novorozeneckém.

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 21.01.18 21:51

Já jsem v Hořovicích rodila minulý rok a maximální spokojenost. Sestřičky na novorozeneckém byly všechny super, ochotné, milé. Na gynekologii jsem jeden den měla dost protivné sestry, ale naštěstí jsem od nich už nic nepotřebovala. Jenom bych doporučila se obrnit trpělivostí až budeš chodit na kontroly do nemocnice, mají jen 2 monitory, kde se natáčí ozvy miminka (to trvá tak 20 minut) a maminek je většinou hodně. Jinak za mě samé klady na porodnici. Držím palce :palec:

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 21.01.18 21:59

@Venceslavka
Ohledně toho monitoru, dá se chodit i do jejich ambulance v jiných místech, já tedy vím, že mají myslím od loňského roku jednu v Kralove Dvoře, takže záleží, odkud rodička je, určitě bych si pozjistovala, zda se dá chodit i jinam - v nemocnici je občas fakt nával :)

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 21.01.18 22:14

Je fajn zajít si na jejich předporodní seminář… Řeknou ti tam vše a i ti na vše odpoví… Já vyplasena prvorodicka jsem odtamtud odcházela absolutně klidná :palec: jinak super přístup, absolvovala jsem císaře(neotvirala jsem se) ale na všechno mě připravili, klidně mi vše vysvětlili… Jen Teda mě nechtěli pustit z jip po 12ti hodinách a trvali na 24 :lol: to jediny je blbý, že mi tam malou neprivezli :,( ale s princeznou si to každý den vynahrazujeme ;)

RiaMarie
Kecalka 202 příspěvků 21.01.18 22:33

Holky moc děkuji za příspěvky! Jsem moc ráda že jste to měly všechny v pohodě!
Dzejn111 noc držím palce aby to všechno probíhalo hladce, rychle a bezbolestně ;)
Já nepotřebuji nějaké luxusy, jde mi spíš o ten strach z porodu jaké to bude, bojím se nastrihu… Přemýšlela jsem že budu cvičit s aniballem… Třeba to trochu pomůže aby se nemuselo stříhat… Nemáte zkušenost? Popřípadě zkušenost přímo s porodem jak probíhal? ;)

klapalka
Nováček 6 příspěvků 21.01.18 23:17

Ahoj, já tam rodila před 5 lety a dobrý. Na novorozeneckym sestry proste zpruzelý, no..

Uživatel je onlineLindaPraha
Extra třída :D 12355 příspěvků 21.01.18 23:30

Ja rodila 2014 a pred mesicem a pokazde max spokojenost. Nektere detske sestry horsi, ale nenechala jsem se rozhodit :)

Martina179
Povídálka 12 příspěvků 21.01.18 23:45

Ahoj, já tam rodila v roce 2017 svou druhou dcerku (první v Motole, loni tam měli uzávěru, jinak bych tam šla znovu) a co se týče porodu, tak to bylo super a pravě i bez nástřihu - gynekolog mi pak říkal, že to bylo i zásluhou právě té dr, co mě rodila :P (necvičila jsem). Co se týče šestinedělí, tak tam jsem spokojená moc nebyla, ale to je všude stejný - záleželo, kdo tam složil no. Ale jako když řeknu, že příkrm nechci dávat z lahve a sestra mi řekne, že se o tom pobavíme a když si přijdu pro malou a ta má láhev v puse, tak to mi teda z principu dost vadilo (i když dceru samozřejmě neubylo)… jestli bude třetí dítko a bude v těhotenství vše ok, půjdu rodit zase do Hořovic :)

lucillee
Echt Kelišová 8394 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 00:05

@RiaMarie Rodila jsem v Hořovicích 3×, 2012, 2015 a 2017, takže pokud Tě něco zajímá, klidně se ptej, znám osobně myslím všechny doktory. Dvakrát se mi povedlo mít nadstandard, jednou v roce 2015 jsem byla na dvoulůžáku, zrovna se malovalo a byl nával…třikrát jsem rodila spontánně, pokaždé jiný porod, hodně záleží na tom, jaká máš přání a představu stejně jako na tom, kdo porod vede, jaký dr. a PA. Ráda odpovím na jakékoli otázky ;)

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 22.01.18 07:53

@RiaMarie
Dekuju, snad to proběhne aspoň tak, jako první porod :) Já to teda měla na prvorodicku v pohodě, v 8 mi zavedli čtvrt tabletky na vyvolání, od 8.30 kontrakce a hned co 3 minuty, pak co 2, a kontrakce skoro na minutu, takže náročné :) V 11 mi praskli vodu a 12.15 byla mala na světě. Nástřih jsem měla malý, ale necvičila jsem s aniballem ani nemasirovala, nebylo by mi to asi příjemné, jen jsem.pila maliník. Podle mě je to podle hesla víra tvá tě uzdravuje- pokud tě to uklidní, cvic, masiruj, ale nikdo ti nezaručí, že nástrih nebude, záleží to na spoustě věcí, rychlosti porodu, poloze mimina, jeho velikosti… Jinak mě tehdy rodila Mudr. Pavlů (ta prisla ale jen na konec) a Mudr. Kulkova a moc příjemná PA, ostatní doktory znam taky osobně skoro všechny (lezela jsem tam.na gynekologii chvíli) a není tam. nikdo, koho bych si u porodu nepřála :)

RiaMarie
Kecalka 202 příspěvků 22.01.18 10:24

@Dzejn111
Děkuju moc za zklidnění a máš pravdu, že někdo může cvičit pravidelně s aniballem a stejně se nastrihu nevyhne, a jiná holka necvičí vůbec a má to v pohodě… Je to o náhodě…jen se prostě jako prvorodička moc bojím něčeho co neznám a z vyprávění moji mámy a pár kamaradek kdy mi líčili děsivé příběhy o nastrihu az nevím kam, že si nemohli sednout nevím jak dlouho, bolesti, sex že už nikdy nebyl jako dřív tak člověk je pak vyplašený ikdyz jsem optimistka a věřím že s dobrým vedením to může dopadnout bez komplikací:)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 22.01.18 10:25

Já tam rodila 2012 a letos v létě asi podruhé. Jsem trošku rozmazlená z prvního porodu a když koukám na jiné porodnice v okolí, tak pořád mě to táhne do Hořovic. Vybavení tam bylo co je jinde nadstandard. Měla jsem vyvolávaný porod, pak akutní císař. Jediné nevýhody - tatínek nebyl na sále, malého mi nosili po 3 hodinách, JIP - někde dávají po císaři na normální pokoj, malý dostal dudlík a flašku bez nějaké konzultace se mnou, ale výrazně mi to nevadilo. Když pak měl hlad, tak jsem občas dlouho čekala až donesou mléko. Ale zase když jsem chytla virozu tak nebyl problém mě nechat vyspat a celou noc se o malého staraly sestry.

RiaMarie
Kecalka 202 příspěvků 22.01.18 10:35

@lucillee děkuju moc :kytka: uklidnily jste mě holky! No bojím se hlavně toho nastrihu, že ikdyz to třeba nebude potřeba tak se střihne aby to bylo rychlejší… Taky se bojím bolesti aby nebyla za hysterku :) partner chce být u porodu a já se bojím že se budu stydět tam před ním zvracet, rodit a nevím co všechno :lol: jak jste to měly by holky s parnerama? ;) Vůbec nevím jak to v Hořovicích funguje s doprovodem… Zatím jsem v 10.tydnu ale na kontroly chodím sama a přítel čeká v čekárně… Nevím zda se mám zeptat Mudr zda může přítel pak na ten ultrazvuk jít taky co se dělá v 16. Týdnu nebo je lepší chodit sama pro větší klid všech :-)
Taky bych se ráda zeptala na fotky z ultrazvuku mimiska… Já nemám zatím žádnou a ráda bych měla na památku. Určitě si pak zaplatím to 3D ale to se doporučuje až 24. Tyden a já bych si přála mít nějakou fotečku až teď :-)

RiaMarie
Kecalka 202 příspěvků 22.01.18 10:56

@kytkalenka jak se vlastně vyklube z normálního porodu akutní císař? To mě taky děsí že budu třeba 10hodin trpět a nakonec to bude stejné císař :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama