Reklama

Porod v Krči teď někdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betyssek
Stálice 90 příspěvků 01.10.18 12:23
Porod v Krči teď někdy

Ahoj. Mam dotaz… Budu rodit v Krči, a chci se zeptat, v čem jste rodily? Je nutné si hned mazat kojici košili, nebo je mozne rodit treba v triku nebo tak? A dalsi otazka, je tam volna wifi? A nakonec… Co si vzit a co si urcite nebrat, co je zbytečnost- konkretne teď do Krče? Dekujuuu :kytka:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10079 příspěvků 01.10.18 12:26

Dostaneš na porod erarni košili ;) Wi-Fi tam je, jinak zbytecne jsem vezla porodní vložky, prebalovaci podložky a kojici čaj. Naopak si 100% vem ovoce a zeleninu, protože ta strava je tam desná

Betyssek
Stálice 90 příspěvků 01.10.18 12:32

@Tichošlápek a myslis, ze mi na pobyt budou stacit kojici 3? Nebo davaji erarni i na pobyt? Wifi super ze tam je.. A podlozky také maji erarni? Takze ja jen plenky, ubrousky a vložky do podprsenky?

Tichošlápek
Extra třída :D 10079 příspěvků 01.10.18 12:43

@Betyssek kojici uz pak musíš mít svoje. Měla jsem tři a stačily akorát ;) podložky jsem měla v šuplíku na pokoji cely balík, takže ty tam jsou dostatecne. Mají i plenky, ale já chtěla s vyrezem na pupík, tak jsem používala svoje. Ještě bych byt tebou vzala neco na mazání prďky mimina, sice dávali neco v kelímku, ale bylo to dost divné.

Betyssek
Stálice 90 příspěvků 01.10.18 13:02

Tak to ted koukam, co vse z jednorazoveho materialu davaji erarni. Takze ciste teoreticky, krome vlozek do podprsenky neni z tech jednorázových veci potreba nic? Asi nevis, zda ty pleny maji v neomezenem mnozstvi stejne jako podlozky a vložky? Jinak moc dekuju! :kytka:

Tichošlápek
Extra třída :D 10079 příspěvků 01.10.18 13:07

@Betyssek tak to popravdě nevim, ale vždy ráno přijeli a kontrolovali, jestli je tam mam, takže by je asi taky doplnili. Ale snad bude někdo vědět jistě :)

Betyssek
Stálice 90 příspěvků 01.10.18 13:13

@Tichošlápek snad jo. Dekuju moc! A kdy jsi tam rodila? Bylo to tam v pohode? Budu rodit poprvy, takze nevim co mam cekat… :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >