Porod v Krči teď někdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 01.10.18 12:23
Porod v Krči teď někdy

Ahoj. Mam dotaz… Budu rodit v Krči, a chci se zeptat, v čem jste rodily? Je nutné si hned mazat kojici košili, nebo je mozne rodit treba v triku nebo tak? A dalsi otazka, je tam volna wifi? A nakonec… Co si vzit a co si urcite nebrat, co je zbytečnost- konkretne teď do Krče? Dekujuuu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 01.10.18 12:26

Dostaneš na porod erarni košili ;) Wi-Fi tam je, jinak zbytecne jsem vezla porodní vložky, prebalovaci podložky a kojici čaj. Naopak si 100% vem ovoce a zeleninu, protože ta strava je tam desná

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 01.10.18 12:32

@Tichošlápek a myslis, ze mi na pobyt budou stacit kojici 3? Nebo davaji erarni i na pobyt? Wifi super ze tam je.. A podlozky také maji erarni? Takze ja jen plenky, ubrousky a vložky do podprsenky?

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 01.10.18 12:43

@Betyssek kojici uz pak musíš mít svoje. Měla jsem tři a stačily akorát ;) podložky jsem měla v šuplíku na pokoji cely balík, takže ty tam jsou dostatecne. Mají i plenky, ale já chtěla s vyrezem na pupík, tak jsem používala svoje. Ještě bych byt tebou vzala neco na mazání prďky mimina, sice dávali neco v kelímku, ale bylo to dost divné.

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 01.10.18 13:02

Tak to ted koukam, co vse z jednorazoveho materialu davaji erarni. Takze ciste teoreticky, krome vlozek do podprsenky neni z tech jednorázových veci potreba nic? Asi nevis, zda ty pleny maji v neomezenem mnozstvi stejne jako podlozky a vložky? Jinak moc dekuju! :kytka:

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 01.10.18 13:07

@Betyssek tak to popravdě nevim, ale vždy ráno přijeli a kontrolovali, jestli je tam mam, takže by je asi taky doplnili. Ale snad bude někdo vědět jistě :)

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 01.10.18 13:13

@Tichošlápek snad jo. Dekuju moc! A kdy jsi tam rodila? Bylo to tam v pohode? Budu rodit poprvy, takze nevim co mam cekat… :oops:

Mishugel
Nováček 3 příspěvky 11.11.18 22:55

@Betyssek a kdy tam rodís? Taky mě to čeká a taky poprvé, tak řeším, co na sebe a jak to tam probíhá…

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 13.11.18 07:14

@Mishugel v unoru.. a ty?

Mishugel
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 09:41

@Betyssek já bych měla v prosinci, ale teď mě straší, že dítě odpovídá starší o 10 dní, tak nevím… každopádně pak napíšu své postřehy a dojmy :)

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 15.11.18 19:20

@Mishugel noo to bys byla zlata! Urcite budu mit milion otazek ????????

Hrnekmleka
Nováček 6 příspěvků 07.12.18 04:49
Porod v Krci

Ahoj, rodila jsem v Krci v listopadu. Na sale mi nabidli erarni kosili. Na oddeleni uz vlastni. Na oddeleni byly vlozky, podlozky i toaletak. Miminku na zadecek michana rybilka, na mazani telicka slunecnicovvy olej. Plenky od nich jsem dostala 1. den, pak uz svoje, vlhcene ubrousky taky svoje. Lednice je na chodbe, rychlovarka na pokoji. Ptej se, co te zajima.

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 07.12.18 11:03

@Hrnekmleka dekuju moc… bude to muj prvni porod. Tasku balim podle toho jejich seznamu, ale chci co jde pouzivat jejich “erarnich”, … co tedy je zbytecne si brat a co naopak nutnost? A ta wifi prosim te, ta tam je? A na porodnim sale muze byt muz celou dobu?

Hrnekmleka
Nováček 6 příspěvků 07.12.18 14:30

Wifi tam je. Z toho jejich seznamu nemusis ty podlozky. U plen se mne rovnou zeptala jestli je mam, par mi jich venovala a druhy den jsem nechala privezt vlastni. Ze seznamu mne nejvic dostalo : „Hygienicke potreby dle zvyklosti: … Toaletak…“ Ten jsem vzala ale samozrejme tam bylo toaletaku dost a byl pravidelne doplnovan. Manzel byl na sale celou dobu, u nas to byla ale relativne rychla zalezitost (ani ne 1,5hod), tak nevim jak by to bylo u dlouheho porodu.

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 07.12.18 15:50

@Hrnekmleka tam maji ty podlozky a toaletak napsane na porodní sal.. tak myslis ze si tohle brat nemusim jo? A jinak, nejaky tip z vlastni zkusenosti? :D jinak celkove pak na oddeleni dobry?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >