Porod v Krči,nebo Motol?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 05.09.18 16:25
Porod v Krči,nebo Motol?

Ahoj Holky, mate nekdo srovnani za poslednich 4-5let Krc vs Motol?…Rozhoduji se kde rodit.Svou dceru jsem rodila v Krči a celkem dobry.Az na to, ze ve me nechali kus placenty :/…V Motole me desi ty cekaci doby i 4 hodiny v prenatalnich poradnach…Co jsem se doslechla…

Reakce:
Lex1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 16:29

Všude se najdou plusy i mínusy, já rodila v Motole v únoru 2017, ano v poradnách skutečně stavíš půl dne, ale ta následná péče a skvělý přístup všech mi za to stál. Volila bych znovu.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 05.09.18 16:36

@Marky983
Jo, čekací doby na poradně jsou tam pořád děs běs (rodila jsme v únoru 2018). Jinak si ale nemůžu na nic stěžovat. Perfektní péče, hrozně milý přístup, sestřičky na šestinedělí (mají šoatné rewcenze, ale ty 4 dny an mě fakt nikdo nebyl nepříjemnej, ochotně mi pomáhaly se vším).

Špičková péče, fakt si nemůžu stěžovat, miminko ti dají pak na hruď, dotepat pupečník, pak ho vzali na zvážení a měření (v té samé místnosti, takže pod tvým dohledem a doprovod může blíž). Potom vás nechají hodinu (normálně asi o samotě víceméně, ale já byla bohužel dost potrhaná, tak mě skoro celou dobu paní doktorka šila (a fakt pečlivě, krásně se vše zahojilo, nemám žádné problémy!)

Takže za sebe fakt doporučuju.

lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 05.09.18 16:38

Já rodila před 3tydny v krci a luxus ! Doporučuji…skvely personál. Před 5ti lety to bylo hrozny a už nikdy jsem tam nechtěla. Teď za mě top :mavam: . Jsou tam úplně jiný doktoři a strašně ochotný všichni

lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 05.09.18 16:39

Mimochodem…až mi bude fungovat klávesnice na PC chystám se vyšvihnout na eMimino deníček o porodu v Krči :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 05.09.18 16:40

To mas vždy o lidech, na které narazis. Ja byla v krci maximálně spokojena, kamarádka teď v motole katastrofa - hlavně sestry na sestinedeli byly na pěst. A v příspěvku výše naopak vse super i v motole. Jinak na poradnu jsem v krci čekala většinou 30-60 minut.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 05.09.18 16:49

@novakova.t děkuji za uklidnění. Mě to čeká během 3 týdnů a jdu do Krče. :kytka:

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 05.09.18 17:11

V roce 2016 jsem rodila v Motole a za 3 týdny budu zase. Byla jsem tam strašně spokojená. Jak s porodem tak na šestinedělí. Poradnu jsem u prvního dítěte stihla jen jednou. Cca na 2 hodiny. Zítra jdu poprvé v tomhle těhotenství do poradny do Motola, tak jsem zvědavá, na jak dlouho to bude :)

MáškaMarie33
Kecalka 220 příspěvků 05.09.18 17:59
@novakova.t píše:
Já rodila před 3tydny v krci a luxus ! Doporučuji…skvely personál. Před 5ti lety to bylo hrozny a už nikdy jsem tam nechtěla. Teď za mě top :mavam: . Jsou tam úplně jiný doktoři a strašně ochotný všichni

Bezva, během 3 týdnů tam budu rodit taky, tak taková recenze potěší ;) dnes jsem byla poprvé u nich v poradně a čekala jsem 5 min než jsem šla na řadu, hotová jsem byla za půl hodiny.

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 05.09.18 18:05
@novakova.t píše:

a jaká změna nastala po těch 5 ti letech?… V čem je to lepší?… Jakým zpusobem probíhá porod?..Možnost volit si polohy, nebo jiná změna?

Betyssek
Stálice 95 příspěvků 05.09.18 18:08

@novakova.t ten deníček by byl super! Budu rodit v Krči v zime, tak bych si rada početla jak to probiha od pozdravu do rozlouceni :lol: :D :mrgreen:

janickaIII
Závislačka 2596 příspěvků 2 inzeráty 05.09.18 18:17
@novakova.t píše:
Mimochodem…až mi bude fungovat klávesnice na PC chystám se vyšvihnout na eMimino deníček o porodu v Krči :mavam:

Diky za info! Denicek by byl super! :kytka: Take se tam chystam rodit.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 05.09.18 18:59

@Tichošlápek
Fakt mě to překvapuje - sestřičky na šestinedělí mají víc špatných recenzí, ale já si fakt nemůžu stěžovat a že se mi jich tam vystřídalo… byli jsme tam trošku dýl, kvůli mé špatné srážlivosti krve. A všechny do jedné byly fakt hodné a ochotné :think: . A to tam měly nátřesk - hodně porodů.

Ještě mě napadá - já kvůli svojí rizikovosti a tomu, že malej byl dost hubenej, byla na šestinedělí II, tak jestli to není v tom…

Rouckm
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 06.09.18 16:06

Ja rodila v Krci v srpnu a byla jsem silene moc spokojena. Jak uz zmineno, vsichni moc mili a napomocni. Pokoje max po 2. Porodni sal klimatizovany, takze v tech nejhorsich vedrech tam bylo krasne. Jen to jidlo… manzel mi vozil z domova, abych neumrela hlady. Mela jsem I smulu na sva nejvic neoblibena jidla. :mavam:

Rouckm
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 06.09.18 16:09

@Marky983 kdyz dorazis do poradny brzo (7:30-8:00) venku budes fakt rychle, I kdyz jedna sestra je tam trosku mimonka, ale mila :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >