Porod v Německu, když neumím neměcky

2
15.4.21 00:05

Porod v Německu bez řeči.

Ahoj chtěla jsem se zeptat budu rodit v Německu a ani já ani přítel neumíme Německy dá se nějak sehnat někoho k sobě k porodu popř. kde? Jsme z Bavorska město Kemmnath dekuji za odpovědi :) :srdce: :andel: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26177
15.4.21 00:12

V téhle době těžko, anglicky taky neumíte? Já umělá tak nějak trochu německy a u porodu jsme mluvili anglicky a pak na pokoji už to šlo jen německy, sestry neuměly. Ale v pohodě. Když jsem porodila i ve Španělsku, tak už to dám všude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
15.4.21 00:22

Machálková rodila v Thajsku. Pochybuju, že v porodních bolestech mluvila thajsky. Zjisti si to v té konkrétní porodnici. Ale v koronadobě těžko mimo otce na porodní sál dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
15.4.21 00:35

Informuj se v nemocnici - dost často tam někoho česky/slovensky/polsky/rusky mluvícího mají (zejména v příhraničí a v B-W), někde případně poskytují servis za příplatek. Anglicky, myslím, taky umí všichni. A teda trochu se něco naučte, němčina není raketová věda, za pár měsíců koukání na televizi to dáte (třeba takové zdravotnické seriály vám fakt hodně pomůžou). :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 00:54

Jsi statečná. Žít v zemi kde neumím kváknout jejich řečí :potlesk: Určitě bych si sehnala, zaplatila někoho kdo ti bude překládat…
Na druhou stranu moc těch informacích potřebovat nebudeš :dance: 8o 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
15.4.21 07:54

Žiješ tam a neumíš kváknout? A anglicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
15.4.21 09:12

Ahojky, zkus si pořídit Hebamme.
Hlavně v nemocnici pracující hlavně lidi ze zahraničí, někdo k překládání se najde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.4.21 14:39

@JOHNDENVER jsem tu 2měsice musela jsem sem odjet na rychlo kvuli tátovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
15.4.21 14:42
@sara2021 píše:
? proč?
a ještě mi došlo, však jsi se musela anglicky nebo německy učit ve škole, ne? já taky nijak zvlášť anglicky neumím, ale nějaký základ tam je
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
15.4.21 19:19
@sara2021 píše:

TátovY…holka, ty se brzy vrať, ty neumíš ani česky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat