Porod v Opavské porodnici/ září 2013

1731
20.7.13 09:52

Porod v Opavské porodnici/ září 2013

Najde se maminka, která se chystá přivést na svět mimčo v Opavské porodnici? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.10.13 10:29

Ahoj. Ja se teprve chystám rodit v Opave. Ale ty uz mas po porodu? Muzu se zeptat jak by jsi ohodnotila a kdyz tak napsala zkusenost s opavskou nemocnici? dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
28.10.13 11:58

Ahoj…puvodne jsem tam rodit nechtela, ale nakonec jsem se rozhodla, ze ano a nevim zda ti postaci jedno slovo SUPER!!! I kdyz jsem mela dvoudenni vyvolavany porod s mnoha komplikacemi, vzpominam na cas v porodnici jako na nejuzasnejsi chvile :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
28.10.13 11:59

Muzu jeste doporucit nadstandart ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.13 12:13

A co personal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
28.10.13 12:19

Vynikajici…moje porodni asistentka byla skvela;neuveritelne co se mnou dokazala. Detske sestricky uzasne…pan primar moc prijemny pan, ktery ma rad humor za vsech situaci snad :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oceancity
31.10.13 09:31

Vše ok

Opavská porodnice je v pohodě. Chystám se tam v únoru podruhé :)

• Nahlásit
  • Citovat
1783
1.11.13 16:20

Tak to jsem ráda, že slyším pozitivní reakce. Poslední dobou slyším pořád hrozby o tom jak je tam nezkušený a mladý personál a jak nemám riskovat. Rodím v lednu a člověk nechce nic podcenit a riskovat. Ale ono je to tak, že většinou ten, kdo straší v Opavě nikdy nerodil, tak nevím…děkuji za příspěvek trochu mě to uklidnilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1731
2.11.13 02:58

Ano personal mlady opravdu je…ja mela pani diktorku, o ktere jsem si myslela, kdyz jsem ji poprve videla, ze je to nejaka praktikantka v prvaku…ale mylila jsem se. Doslova jsem ji vdecna za to, ze ted mam maleho u sebe! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama