Porod v Podolí - koronavirus

121
13.4.20 19:10

Porod v Podolí - koronavirus

Zdravím všechny maminky,
chtěla bych se zeptat, zda jste některá nerodila v poslední době v porodnici v Podolí?
Jak to tam teď probíhá? Mě tam čeká příští týden císařský řez. Už jsem tam měla jeden před čtyřmi lety. Ale teď v období koronaviru to bude jiné, tak by mě zajímaly zkušenosti.
Moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.4.20 20:05

@Agnees Ja rodila cerstve za zakazu otcu u porodu. Krome nutnosti nosit rousku bylo podle me vse normalni. Doporucuju sehnat papirove rousky, v latkovych se hur dycha. Otec mohl prinest veci, co jsem pozdeji chtela, do vestibulu, pri odchodu mohl az pred dvere oddeleni, na pokoj ne. Samozrejme za podminky, ze prosel kontrolou. Do lekarny se taky dalo jit nakoupit. Preji dobre hojeni a spokojene zdrave miminko :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
13.4.20 22:01

@Snehurkaa7trpasliku
Moc děkuji za odpověď ;) Zajímalo mě právě,
kam až otec může. "Papírové " roušky mám.
Jak je to s rouškama na pokoji, musely jste je mít? A jaká je teď šance na nadstandard? Posledně jsem ho měla a teď bych zase ráda.
A co focení s miminkem po porodu? Vyfotily tě sestřičky? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 09:02

@Agnees Rousky na pokoji jsme se spolubydlici vyresily vzajemnou domluvou, ale musely jsme byt v pozoru, protoze na pokoj porad nekdo chodi. Nadstandard jsem chtela, ale bylo plno. Nicmene jsem byla na pokoji, ktery na strankach vykazuji jako nadstandard bez priplatku se spolubydlici. Fotky s miminkem mi udelala porodni asistentka, sama se nabidla, verim, ze to delaji vsechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
14.4.20 13:57

Aktualne jsem v Podolí po porodu. Mám nadstandard (v sobotu byly volné 2), takže bez rousky.Kdyz někdo přijde, tak s rouškou. Pokud je plánovaný císař nebo vyvolání, tak předem testují, jinak ne.
Personál až na výjimky v pohodě, jen je to tu 100 let za opicemi- třeba nemožnost být u dítěte při vyšetření, vše se dělá na sesterne, kam se nesmi. Dnes jsem se bavila s doktorkou a mezitím malému odebrali krev z paticky. Nikdo mi nic dopředu neřekl, jen jsem ho pak slyšela řvát. Tohle mě dost štve…Jako prvorodicka, jsem si netroufla jít domů hned, pokud bude nějaké příště, tak určitě ambulantně. Ráno si člověka na 20 sekund prohlédne gynekolog, dětská vizitka 1,5 minuty. Večer se zastaví dětská sestra a PA, která se stará o maminky. Jinak 2 x denně uklízečka. Laktacni poradkyně kvůli viru nedochází.
Co se jídla týče, tak je ho vcelku hodně, ale skladba příšerná, takže doporučuji zásoby z domova (včera snídaně 3platky veky, 1/4 mazance, mini maslicko a mini jablko + melta). Bílkoviny, mléčné výrobky nic. Ještě, že zítra jdeme domů. Máme balení, takže tatínek chodí na návštěvu pod balkon, jak Romeo a Julie.
Kdyžtak se ptejte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
15.4.20 10:12

@Noemi1984 Moc děkuju za odpověď. Vy jste také měla císařský řez?
Na test na Covid jsem objednaná den před porodem.
Takže jste tam byla od soboty do dneška?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.4.20 10:02

@Snehurkaa7trpasliku @Noemi1984
Holky, chtěla bych se ještě zeptat, musím si s sebou vzít osušku pro miminko na koupání?
Já už si nedokážu vzpomenout, když jsem tam byla před 4 lety do čeho jsem dcerku utírala, když mi ukazovali koupání :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
17.4.20 13:43

@Agnees Není potřeba, jen pro sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.4.20 14:31

@Noemi1984
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:17

Porod v Podoli - aktualne?

Ozivim diskuzi. Prosim jak je to ted s porodem a poporodnim pobytem v Podoli? Kolik dnu po porodu se nechava na sestinedeli? Jsou dostupne i nadstandardy nebo jednoluzaky? Dekuji za cerstve informace!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat