Porod v Podolí, prosinec 2017 - rodný list

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janča_6
Stálice 52 příspěvků 02.01.18 13:25
Porod v Podoli v prosinci 2017 - rodny list

Ahoj, rodila jsem v Podoli 13. 12. 2017 a jeste nam neprisel rodny list. Je tady nekdo, kdo rodil v Podoli 13. 12. nebo pozdeji a uz ma rodny list miminka? Diky

Reakce:

LindaPraha
Extra třída :D 13114 příspěvků 02.01.18 13:33

@Janča6 a to sis volala na matriku? Ja rodila jinde, na matriku jsem volala a zadalao zaslani domu

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 02.01.18 13:44

Cinkni si na matriku. Asi to zdržely ty svátky.

Janča_6
Stálice 52 příspěvků 02.01.18 13:45
@LindaPraha píše:
@Janča6 a to sis volala na matriku? Ja rodila jinde, na matriku jsem volala a zadalao zaslani domu

Nevolala. Ale na formulari na jmeno ditete bylo okynko, kam se dala vyplnit adresa pro zaslani rodneho listu. Asi tam zitra zavolam, jestli neprijde.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 02.01.18 13:46

To je docela pozde teda.. zavolala bych tam

Janča_6
Stálice 52 příspěvků 02.01.18 13:51

Dost me to prekvapuje, protoze u prvnich dvou deti byl rodny list doma driv nez ja z porodnice. Ale ty jsem rodila v srpnu. Treba ted meli na matrice dovolenou :nevim:

magdickakocicka
Kecalka 492 příspěvků 02.01.18 13:51

Ja rodila u Apolinare v roce 2016 a byla jsem matrikarkou upozornena, ze maji moc mimin a ze budem na RL cekat. RL jsme obdrzeli skoro po mesici. Ale cinkla bych tam pro jistotou :)

Janča_6
Stálice 52 příspěvků 02.01.18 13:57

Diky. Zitra tam zavolam. Spolubydlici z Podoli taky jeste nema RL. Ale rikala jsem si, jestli treba nejsme nejake vyjimky. Dnes uz jsem musela v lekarne zaplatit Vigantol, ktery jsem tam vyzvedavala v prosinci. Pry uz to dnes musi uzavrit a poslat na pojistovnu. Nastesti stal jen 34 Kc :D

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 02.01.18 13:58
@Janča6 píše:
Dost me to prekvapuje, protoze u prvnich dvou deti byl rodny list doma driv nez ja z porodnice. Ale ty jsem rodila v srpnu. Treba ted meli na matrice dovolenou :nevim:

Za mě bylo, že se rodný list posílal pouze nesezdanym párům, co měli uznání otcovství, u sezdaných se snad museli doložit další dokumenty, aby mohl být poslán poštou jinak osobně na Budějovické. Je to už chvilku, ale syn se narodil 19.12. ( Podolí ) a 27.12. nám pošťacka donesla rosný list.

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 02.01.18 14:22

@myskalucka dnes stačí vyplnit adresu ;) naštěstí

Janča_6
Stálice 52 příspěvků 02.01.18 14:28
@myskalucka píše:
Za mě bylo, že se rodný list posílal pouze nesezdanym párům, co měli uznání otcovství, u sezdaných se snad museli doložit další dokumenty, aby mohl být poslán poštou jinak osobně na Budějovické. Je to už chvilku, ale syn se narodil 19.12. ( Podolí ) a 27.12. nám pošťacka donesla rosný list.

Diky za info. My jsme nesezdani :D Dnes mi tam nikdo nebere telefon, zkusim to zitra. Treba opravdu maji moc novorozencu najednou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >