Porod v porodnici Příbram 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Povídálka 14 příspěvků 08.12.18 10:12
Porod v porodnici Příbram 2018

Ahoj, máte někdo čerstvé zkušenosti s porodem v porodnici Příbram? Pokud ano, prosím jak to probíhalo? Co personál a vybavení? Jsem sice z prahy, a budu si dělat rezervaci tady, ale Příbram jsem dostala jako typ od gynekoložky. Ze pokud bych nakonec v Praze nechtěla rodit nebo by měli v ten den plno, tak mohu přijít i bez registrace do Příbrami - tam děla i ta moje gynekoložka. Moc děkuji všem za informace :srdce:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Příbram

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >