Porod v roce 2013 ve Frýdku - Místku

235
28.6.13 16:19

Porod v roce 2013 ve Frýdku-Místku

Ahoj všem maminkám :) Ráda bych znala názory maminek, které rodil letos ve Frýdecké nemocnici. Jaký byl přístup personálu, atp. Našla jsme tady dost diskuzi, ale hodně jich je starých a tak bych byla ráda, kdyby se našel někdo, kdo si tím prošel letos. Předem děkuji za všechny názory, rady, zkušenosti atd. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4087
28.6.13 16:34

Ahojik ja tam rodila v loni ale super urcite pri druhem pojedu zase do FM. a kamoska tam rodila letos v dubnu a taky rikala ze super..a to tam byla sama-jeji pritel prijel az jak se mala narodila(nestihl to)…a teda taky to tam chvalila ;) tak je to na tobe..ono vsude mas cosi visjak a je to o stesti na jakej personal zrovna narazis :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4087
28.6.13 16:35

Esi chces, klidne pisni SZ esi mas otazecky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
28.6.13 16:40

@apocalypsa Děkuji,je mi to jasné, všude je něco, takže si člověk nevybere :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
28.6.13 17:30

Já rodila vloni a pak ještě v r. 2009, a myslím, že se tam nic nezměnilo. Je to tam fajn. Akorát trochu sestřičky z novorozenecké jsou trochu od rány, co se týče kojení. Nesmíš se nechat a když ti to nepůjde, ozvat se. Některé právě ani nepomůžou daj ti dítě a odejdou. Právě paní co byla se mnou s tím bojovala.
Jinak doktoři jsou super, všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4087
28.6.13 17:32

Musim trosku souhlasit s @Zuzulka7 ze sestricky jsou nekdy na ranu…daj ti kloboucek a zdar…ale ty 4dny sa to da vydrzet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
28.6.13 21:14

Já tam rodila loni, a je to přesně tak. Sestřičky z gyndy boží, hodné, milé, ochotné, usměvavé ty z novorozeneckého jsou dobrý, ale musíš se ptát, říct si o pomoc. A já je otravovala fakt dost, protože jsme malou u nich vážili před a po každým kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
29.6.13 13:29

Tak přesně, jak píšete jsme to slyšela za poslední dobu milionkrát, na gyndě dobrý, ale na šestineděli děs a hrůza :( No uvidíme, já se zase nenchám odbýt, takovou povahu nemám, aby držela hubu a krok, jaks e říka, tak uvidíme, ale nebudu se zbytečně stresovat, když mám ještě chvilku čas. Holky, měla jste tam některá sebou své noční košile? Jestli ano, koilk jich bylo potřeba? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
29.6.13 14:19

Oni ti tam dají svojí, ale stalo se, že jsem měla špinavou a prostě další nebyla. Vem si třeba jednu to rezervy. Ty jejich jsou nic moc, a když chodí návštěvy je lepší být v něčem lepším ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4087
29.6.13 14:24

@andrea85 ja jsem mela taky ty jejich a me se zase stalo ze chybely knofliky cili mi prsa lezly i tak bo vystrih byl az skoro k pupku :roll: jesteze sm mela zicherku :mrgreen: apak mi ji vymenili…tak si kdyztak vem jednu kdyby neco ale kdykoli pozadas tak ti vymeni…i zupan tan meli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
29.6.13 14:59

@Zuzulka7 Já právě ty jejich vůbec nechci, takže mám v plánu si vzít své, tak snad nebude problém :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
29.6.13 15:01

@apocalypsa Přesně jak píšeš, mají to v celkem šíleném stavu a taky ten materiál je šíleny, takže beru své a ty jejich použiju, jen když bude nejhůř :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
30.6.13 14:20

Holky, když jsme s partnerem manželé, je potřeba někde do předu hlásit, jak se miminko bude jmenovat, nebo to stačí nahlásit až při příchodu do porodnice při vyplňování všech ostatních papíru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat