Porod v Uherském Hradišti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 267 příspěvků 3 inzeráty 25.07.19 15:28
Porod v Uherském Hradišti

Zdravim,
Jak to prosim chodi v porodnici v Uherském Hradisti? Prvního syna jsem rodila v Praze v UPDM, takze u sveho gynekologa jsem byla do 34. tydne a od 36. tydne jsem kazdy tyden chodila na kontroly do porodnice. V Uherskem Hradisti pry ale takovou poradnu nemaji. Jak to tedy chodi? Az do konce chodim ke svemu a pak az mi zacnou stahy, tak se jim tam proste nakvartyruji nebo jak?

Omlouvam se za nejspis hloupy dotaz.

Reakce:
eli26
Povídálka 45 příspěvků 25.07.19 15:39

Pokud vim kazdy to ma jinak… zalezi ke komu chodis. Ja to mela tak, ze jsem chodila ke svemu(mel i ktg…) a do porodnice az k porodu. Kamoska ma doktorku bez ktg a od 36tt chodila do nemocnice do poradny.

MaryJackie
Kecalka 267 příspěvků 3 inzeráty 25.07.19 16:59

@eli26 No ja porad jeste chodim jednou mesicne na gyndu do Prahy. Ale z porodnice tady v UH mi prave napsali, ze zadnou poradnu nemaji a chodit k nim muzu jen v pripade rizikoveho nebo kdyz budu chtít zmenit gynekologa.

Froseth
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 25.07.19 19:20

Tak mně napsala doktorka normálně v 36 TT papír, že mě předává do péče porodnice a chodila jsem od té doby tam, stejně jako hromada jiných ženských :nevim: Ale je to víc jak 2 roky zpátky, takže nevím, jestli se tam za tu dobu něco nezměnilo…

MaryJackie
Kecalka 267 příspěvků 3 inzeráty 25.07.19 19:23

@Froseth Já jsem právě četla příspěvek(ale starý 6 let), že chodily ženské tady v UH ke svému až do konce a pak tam prostě jen přijely na porod. A nebyla jste na rizikovém, bylo to těhotenství s normálním průběhem?

Froseth
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 31.07.19 12:40

@MaryJackie Ne, neměla jsem rizikové těhotenství.

MaryJackie
Kecalka 267 příspěvků 3 inzeráty 31.07.19 18:05

@Froseth Tak děkuji, zeptám se na to v pondělí své doktorky a snad mi bude ochotná takový papír vystavit také.

Váš příspěvek
Reklama