Porod v Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 13:05
Porod v USTÍ NAD ORLICÍ

Ahojky, chtela jsem se zeptat na vaše zkušenosti z porodem v Ustí nad Orlici.. Děkuju vam :-)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Ústí nad Orlicí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 61 Další »
Reakce:
baghira
Závislačka 2901 příspěvků 10.07.11 14:36

První porod v roce 2004 - pěla jsem ódy, všechno bylo super, přístup personálu, péče na šestinedělí, strava - všechno! Druhý porod - 2008 - zvažovala jsem sepsání stížnosti, chování personálu během porodu neuvěřitelně hrozné, péče na šestinedělí skoro žádná, jídlo příšerný. Třeba se to zase vylepšilo. Kdybych měla třetí dítě, tak po zkušenosti z roku 2008 volím na 100% jinou porodnici!

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 10.07.11 15:41

Tak já na Ústí slyšela jenom chválu. Neležela jsem osobně přímo na porodnici, ale na gynekologii. A doktoři byli všichni super, příjemný, vysvětlili mi co jsem chtěla vědět a tak. Když jsem tam ležela před čtyřmi roky, doktoři tam byli úplně jiní. No a co vím od kamarádek, tak fakt spokojenost.
O Rychnovu nad Knežnou jsem slyšela jen samou hrůzu, takže velkým obloukem se vyhnout. No a já mám zkušenosti z Hradcem a tam bych už nechtěla rodit já. Ale bohužel mě to nemine :roll:

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 15:58

Tak ti přeju aby ti ti to vše dobře dopadlo :)

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 16:00

Ja jsem tu rodila pred 3 mesici..V urcitych vecech jsem byla hodne nespokojena.. Kdyz jde nekomu o zdravi jeho ditete a oni vas v klidu poslou domu :-/ a personal byl dobrej i spatnej..Proste jak kdo.

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 10.07.11 16:34

Tak to mě mrzí, že máš špatnou zkušenost. Doufám, že jste s mimi oba v pořádku :kytka:

A děkuji k přánímu k dobrému konci :wink:

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 16:41

Jo jo jsem v poradku :-P Nastestí.. :palec:

Lucuska
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 10.07.11 16:56

Mám 14 dní před porodem a chystám se tam rodit. Všichni to tam chválí, samozřejmě stát se může kdekoliv cokoliv a dojem to pak zkazí, každopádně v našem kraji je to podle všeobecných ohlasů nejlepší volba. Ltomyšl moc nechválí, Pardubice naprosto zatracují.

lupilka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 10.07.11 17:14
VERCATOMIK píše:
Tak já na Ústí slyšela jenom chválu. Neležela jsem osobně přímo na porodnici, ale na gynekologii. A doktoři byli všichni super, příjemný, vysvětlili mi co jsem chtěla vědět a tak. Když jsem tam ležela před čtyřmi roky, doktoři tam byli úplně jiní. No a co vím od kamarádek, tak fakt spokojenost.
O Rychnovu nad Knežnou jsem slyšela jen samou hrůzu, takže velkým obloukem se vyhnout. No a já mám zkušenosti z Hradcem a tam bych už nechtěla rodit já. Ale bohužel mě to nemine :roll:

Už jsem slyšela, že na Rychnov si někteří dost stěžují, ale já mám zkušenost dobrou a to jak s porodnicí tak s gynekologií, doktoři super a hlavně sestřičky na šestinedělí, měla jsem problémy s kojením a byly vždy velice ochotní mi pomoct a to jsem je otravovala skoro každý kojení. Myslím, že záleží taky hodně na tom koho z personálu zrovna chytneš.

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 17:52

Tak ja tam rodila pred 3 měsícema. Dva a pul dne pred porodem mi odtekala plodovka. po troskach. Kdyz mi takhle jedno rano odteklo vetsí mnozství nevahala jsem ze je to plodova voda. Osprchovala se a vzala si cistou vlozku. Tudiz na ni nic nebylo. Ksyz jsem dorazila do porodnice ze mi odteka, dala jsem jim vlozku a nalili na to takovy roztok. Rekli ze to plodovka neni. Ja jim rekla ze je ale ze na te vlozce ani nic byt nemuze protoze jsem vysprchovana a vlozku ze mam cistou.vzdy uniklo trochu a pak zase nic.Neodtekala v kuse.Tak jsem tedy sla domu.Byla jsem fakt nastvana, protoze jsem vedela ze hrozi infekce.Odtekala pak cely den.Az v noci mi praskla cela.Kdyz jsem jela znovu tak tam byl ten sami doktor co rano.Sestra rikala ze tahnou 24h.doktor se jeste zeptal jestli to je uz urcite plodovka.Byla jsem tak nastvana ze jsem jen stahla kalhoty a ukazala mokre kalhotky.Pak me vysetril a odpoledne jsem porodila.Jeste jsem mu rekla.: Pane doktore, rano to byla taky plodovka! Maji jediny stesti ze se holcicce nic nestalo.

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 10.07.11 19:27

Siki a nebyl to náhodou Zakál? Ten je takovej od rány :roll: . Dělá tam primáře.

Důležitý je, že jste v pořádku :wink:

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 19:49

ne ne.. ted si nevzpomenu na jmeno, ale je takovej starej a sedivej :-/

mammy
Závislačka 3930 příspěvků 11.07.11 12:22

Já tam rodila letos v květnu a opravdu záleží na tom, kdo bude mít zrovna službu. Já tam dorazila ve 32.týdnu s předčasným odtokem plodové vody, miminko bylo malinké, tak následoval transport do HK, ale v Ústí mi všechno vysvětlili co bude následovat, co mi píchají a podobně. V HK se jim porod podařilo úspěšně zastavit,takže sme na antibiotikách vydrželi až do ukončeného 37. týdne. Nakonec sem rodila v Ústí vyvolávaným porodem v 37+6 kvůli vysokému riziku. Byla sem prvorodička,takže sem nevěděla co mě čeká, PA mi na všechny otázky odpověděla a vyhověla mi třeba i v tom, když sem ji chtěla při protrhávání vaku blan chytnout za ruku. Jediný,koho sem moc z personálu nepobrala byl pan doktor Pilař, když sem ležela na monitoru, tak si tam stěžoval otráveně jak je to hrozný, co ty ženský po něm chtěj, že ho to nebaví..nechápu,proč je tedy gynekologem :mrgreen: naštěstí mému porodu jen s otráveným obličejem přihlížel. Při porodu se o mě starali doktorka Bederková,Parma a porod přímo vedl Tangishaka. Na tyhle tři si opravdu stěžovat nemůžu :palec:

mammy
Závislačka 3930 příspěvků 11.07.11 12:26
Lucuska píše:
Mám 14 dní před porodem a chystám se tam rodit. Všichni to tam chválí, samozřejmě stát se může kdekoliv cokoliv a dojem to pak zkazí, každopádně v našem kraji je to podle všeobecných ohlasů nejlepší volba. Ltomyšl moc nechválí, Pardubice naprosto zatracují.

No s těmi Pardubicemi, když mě vezli do Hradce, tak mi lékař v sanitce na rovinu řekl, buďte ráda, že nejedete do Pardubic…takže asi nic moc

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 14:09

No tak pan dr. Pilař je fakt trouba :) Ani nedokazal urcit polohu miminka v bříšku když jsem ho o to požadala.. Paní dr. Bederková je moje ginekoložka a pan Dr. Parma mě rodil.. Byl super :)No, a když dojde na to píchani.. Furt mi daváli neco do kanily a ja taky nevedela co :-/ Vždy jsem se musela zeptat co to je :-( I nějaky uklidnujici připravky.. To si mysli že mě o tom mohli informovat..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 61 Další »
Váš příspěvek
Reklama