Porod ve Vinohradech nebo v Podolí

31.3.20 16:16

Porod ve Vinohradech nebo v Podolí

Ahoj holky, rozhodují se mezi porodnici ve Vinohradech nebo Podoli. Obě dvě porodnice mají dobre hodnocení ale chtěla bych se zeptat na Vaše zkusenosti pro a proti. Dekuji moc za kazdou radu a zkušenost predem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

108
31.3.20 16:20

Ja si na Vinohrady nemůžu stěžovat, všechno bylo super, včetně jídla (pro mě vege). Skvělí doktoři, prostě na to vzpomínám jen v tom nejlepším. Porod před rokem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
31.3.20 16:25

V Podoli pred necelymi 3lety planovany cisar, vse ok, pece super. Sestry na odd sestinedeli nektere opravdu hodne neprijemne, ale jina smena zas uplne ok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
31.3.20 16:34

Podoli ani Thomayerku fakt ne. Zbytek Prahy ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 16:39

@Amiraa dekuji moc za nazor. Byla jsi i v hekarne sama? Cetla jsem, ze tam muzou byt dvě rodičky ale já bych chtěla mít soukromí. To ne od Vinohrad prave odrazuje. Nevis jestli je na Vinohradech možný nadstandard?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 16:50

@Kolarkaa dekuji za příspěvek. Bylo to v Podoli jak na běžícím pase? Tím, ze tam je velká kapacita tak je to jedna z veci, která mě od Podoli odrazuje. Nadstandard je tam asi pěkný, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
31.3.20 16:55

Ja mela planovanyho cisare, tak o hekarnach nevim, ale nadstandard tam byl bez problemu, jen hodne obsazeny, cekalo se.

@LaurinkaPK píše:
@Amiraa dekuji moc za nazor. Byla jsi i v hekarne sama? Cetla jsem, ze tam muzou byt dvě rodičky ale já bych chtěla mít soukromí. To ne od Vinohrad prave odrazuje. Nevis jestli je na Vinohradech možný nadstandard?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 17:23

@Amiraa jak se ceka na nadstandard? Termín přirozeného porodu neovlivnis ne? :hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
31.3.20 17:47

@LaurinkaPK ja se zaregistrovala do Vinohrad a v pulce tehotenstvi jsem se radeji preregistrovala do Podoli, kde uz to znam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 18:02

@papurda a co Té k tomu vedlo? U m je to pul na pul prave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
31.3.20 18:17

@LaurinkaPK zacala jsem mit problemy a chtela jsem byt vedena pod porodnici s centrem pro predcasne narozeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
31.3.20 18:38
@LaurinkaPK píše:
@Kolarkaa dekuji za příspěvek. Bylo to v Podoli jak na běžícím pase? Tím, ze tam je velká kapacita tak je to jedna z veci, která mě od Podoli odrazuje. Nadstandard je tam asi pěkný, ze?

No byla jsem 8.cisar ten den :mrgreen: ale sama za sebe spokojenost, na JIP skvela pece..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
31.3.20 19:51

Ja rodila v podoli a vše bylo super..nemůžu si stěžovat na jedinou věc :) na hekarne jsem byla sama a bylo tam vše co jsem potřebovala, sice porod skončil císařem ale nemohu si na nic stěžovat..příště chci zase tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
31.3.20 19:52

Hlavně návštěvy mohou na pokoj a to my po cisari vyhovovalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
31.3.20 20:23

Je teda fakt, ze socialni zarizeni v Podoli pred 3lety strasny.. zastavenej cas.. ale o to nejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama