Reklama

Porod za 3 týdny, už se taky nemůžete dočkat ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.02.18 18:58
Porod za 3 týdny, už se taky nemůžet dočkat ?

Jak to prožíváte?
Máte nějaké potíže?

TErmín porodu? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 16.02.18 19:21

@Luciet2 Sice nejsem těhotná, ale oba syny jsem rodila před TP. 14 a 10 dní ;) Třeba i Vy už se za týden dočkáte :palec: Držím palce ;) A přeji super porod.

Sluníčko1511
Kecalka 159 příspěvků 16.02.18 19:33

11.3. máme termín a už to chci mít za sebou :) začínám mít strach :) potíže - bolí mě celý spodek, pálení záhy je ukrutné a mám silné poslíčky :) co ty?

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.02.18 19:40

@Tardulka děkuju moc 21.2. jdu na konzultaci do porodnice:)

pajulinkaa
Závislačka 4339 příspěvků 16.02.18 19:40

@Luciet2 já mám termin 13.3. ale už mám obrovské břicho :lol: a spát je děs :mrgreen:, jinak když nedostávam do žeber a můžu normálně dýchat tak se cítím kupodivu až nějak moc dobře :think: :lol: :lol: někdy ani nevím že jsem těhotná, no je to zvláštní a moc se už těšíme :srdce:

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.02.18 19:43

@Sluníčko1511 no ani nemluvím šílený…na ten konec nějak nemyslím jak jsem už v háji z toho těhu…malej je koncem pánevním takže zatím císař…už mám po prvním císaři…

Ale mám hrozně malý břicho takže mám hrozně bolesti od kopání, žáha hrůza, jdu 10 metrů a musím stát od bolestí spodku, musím si píchat injekce na ředění krve… mám ultačenou ledvinovou pánvičku…a dalších 1000 věcí

Luciet2

@Sluníčko1511 termín mám 19.3. ale císař bude dřív doufám! :D

Luciet2

@pajulinkaa jeeee jak já vám závídim!!!

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.02.18 19:44

@pajulinkaa já mám pod žebrama hlavu, a teda nic příjemnýho to není :D

palav
Povídálka 19 příspěvků 16.02.18 19:52

Já mám termín 3.3. Už aby to bylo, záda mě bolí, spát nemůžu, dýchá se mi špatně, ráno je mi zle :poblion: :D

pajulinkaa
Závislačka 4339 příspěvků 16.02.18 20:06

@Luciet2 jako neříkám že nemám den kdy třeba nemůžu ani koukat, ale jinak docela zvládám úklid, vytírání, nádobí všechno jako vždycky, akorát třeba delší procházka :mrgreen: to moc nejde, se malá sesune a tak mě tlačí hlavičkou na čípek, že se musím zastavit jak to řeže, se snaží asi vystrčit ruce a zamávat či co :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:, chtěla jsem aby šla trochu dřív, teď jí říkám ať ještě zůstane :P v porodnici mají zákaz návštěv kvůli chřipkám :(

pajulinkaa
Závislačka 4339 příspěvků 16.02.18 20:06

@Luciet2 jako neříkám že nemám den kdy třeba nemůžu ani koukat, ale jinak docela zvládám úklid, vytírání, nádobí všechno jako vždycky, akorát třeba delší procházka :mrgreen: to moc nejde, se malá sesune a tak mě tlačí hlavičkou na čípek, že se musím zastavit jak to řeže, se snaží asi vystrčit ruce a zamávat či co :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:, chtěla jsem aby šla trochu dřív, teď jí říkám ať ještě zůstane :P v porodnici mají zákaz návštěv kvůli chřipkám :(

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 16.02.18 20:36

Tak alespon nemusíš vytahovat ty papíry od psychologa, když se ti malý stejně neotočil.

Dzejn111
Kecalka 181 příspěvků 16.02.18 21:04

Já mám termín 2.3. podle utz a 7.3. podle MS. Cítím se dobře, snažím se hodně hybat, i když pak večer když si lehnu, už se kolikrát nemůžu nastartovat :D Spodek me.teda bolí taky a občas nemůžu v noci po probuzení usnout, ale to jsem kolikrát nemohla ani jako netehotna :lol: Prcek je v břiše porad hodně akční, takže ty kopance, co dostávám, musím občas rozdychavat… Na jednu stranu si preju, aby už to bylo za mnou a na druhou stranu bych si přála být těhotná ještě aspon měsíc, abych si to podruhé a naposledy užila :)

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.02.18 21:07

@misa.859 ano, asi nebude potřeba. Asi to věděl co je pro mě nejlepší;) zdravotních problémů se ovšem hodně přidalo že by asi í tak byl

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >