Porodné a pracující otec, co má vedlejší živnost

389
17.4.18 17:16

Porodné a otec pracující +má živnost vedlejší

Ahoj :mavam: Zajímalo by mě jak je to s porodným když přítel má normálně práci a při tom má vedlejší živnost..Potvrzení z práce od účetní to je mi jasné, jak ale dokládá výdělky z živnosti? Kterou začal vykonávat letos v lednu? Kdyby to dělal už minulý rok, tak chápu že z daňového přiznání, ale takhle? Máte prosím z timhle zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
860
17.4.18 17:43

Myslím že porodne dostávás automaticky :) to se nevztahuje na partnera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69306
17.4.18 17:46
@Diana69 píše:
Myslím že porodne dostávás automaticky :) to se nevztahuje na partnera

no to ani omylem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
17.4.18 17:46

@Diana69 Právě že všude čtu že se počítají spolecne příjmy..automaticky se to určitě nedává, ne každý na tohle dosáhne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69306
17.4.18 17:47
@Bobčul píše:
Ahoj :mavam: Zajímalo by mě jak je to s porodným když přítel má normálně práci a při tom má vedlejší živnost..Potvrzení z práce od účetní to je mi jasné, jak ale dokládá výdělky z živnosti? Kterou začal vykonávat letos v lednu? Kdyby to dělal už minulý rok, tak chápu že z daňového přiznání, ale takhle? Máte prosím z timhle zkušenost?

Myslím, že mu započítají polovinu minimálních příjmů pro OSVČ. Řečí čísel, něco okolo 6300 měsíčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
18.4.18 16:47

@terinka4444 děkuji.A ještě když se mimco má narodit v srpnu, počítá se jako poslední čtvrtleti květen, červen, červenec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8554
18.4.18 16:48

@Bobčul Ne, počítá se předchozí kalendářní čtvrtletí, takže duben-červen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
19.4.18 09:21

@terinka4444 Ahojky pořád mi to vrtá v hlavě..Tak se musím zeptat..přítel už má eet, takže tržby jsou evidovány, i přes to se mu započítá nějaký tabulkový plat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama