Reklama

Porodné - kdy vám přišlo vyrozumění a vyplacení porodného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciasek304
Povídálka 12 příspěvků 14.08.18 17:45
Porodné kdy vám přišlo vyrozumění a vyplacení porodneho

Krásné odpoledne, chtěla bych se zeptat kdy vám přišlo vyrozumění o porodném. Žádost jsem podávala 19.7.2018 a ještě mi nic nepřišlo. Jak dlouhou čekací lhůtu mají na vyrozumění plus na vyplacení? :? :nevim:

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 14.08.18 18:04
@Luciasek304 píše:
Krásné odpoledne, chtěla bych se zeptat kdy vám přišlo vyrozumění o porodném. Žádost jsem podávala 19.7.2018 a ještě mi nic nepřišlo. Jak dlouhou čekací lhůtu mají na vyrozumění plus na vyplacení? :? :nevim:

Porodné mi nepřišlo nikdy, protože na něj jsem neměla nárok.

Ale všeobecně úřady mají na vyřízení všech žádostí 30 dnů. Ale to je jen teorie. Já jsem například svou první mateřskou dostala až 10 týdnů po vyřízení.

Takže ještě je dóóóóst času. :)

lepetitprince
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 21:52

Jako vtip dobré…porodné mi připadá jako " paní Colombová". Všichni to znají,ale nikdo to nikdy neviděl.Neznám jedinou ženskou (a že jich znám dost) co dostala porodný.Gratuluju !

Luciasek304
Povídálka 12 příspěvků 17.08.18 11:02
@tininas píše:
Porodné mi nepřišlo nikdy, protože na něj jsem neměla nárok.

Ale všeobecně úřady mají na vyřízení všech žádostí 30 dnů. Ale to je jen teorie. Já jsem například svou první mateřskou dostala až 10 týdnů po vyřízení.

Takže ještě je dóóóóst času. :)

Jj, psala jsem tam a bylo mi řečeno, že do konce měsíce jenže to bude dyl jak měsíc

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >