Porodné - kdy vám přišlo vyrozumění a vyplacení porodného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciasek304
Povídálka 12 příspěvků 14.08.18 17:45
Porodné kdy vám přišlo vyrozumění a vyplacení porodneho

Krásné odpoledne, chtěla bych se zeptat kdy vám přišlo vyrozumění o porodném. Žádost jsem podávala 19.7.2018 a ještě mi nic nepřišlo. Jak dlouhou čekací lhůtu mají na vyrozumění plus na vyplacení? :? :nevim:

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 14.08.18 18:04
@Luciasek304 píše:
Krásné odpoledne, chtěla bych se zeptat kdy vám přišlo vyrozumění o porodném. Žádost jsem podávala 19.7.2018 a ještě mi nic nepřišlo. Jak dlouhou čekací lhůtu mají na vyrozumění plus na vyplacení? :? :nevim:

Porodné mi nepřišlo nikdy, protože na něj jsem neměla nárok.

Ale všeobecně úřady mají na vyřízení všech žádostí 30 dnů. Ale to je jen teorie. Já jsem například svou první mateřskou dostala až 10 týdnů po vyřízení.

Takže ještě je dóóóóst času. :)

lepetitprince
Povídálka 33 příspěvků 14.08.18 21:52

Jako vtip dobré…porodné mi připadá jako " paní Colombová". Všichni to znají,ale nikdo to nikdy neviděl.Neznám jedinou ženskou (a že jich znám dost) co dostala porodný.Gratuluju !

Luciasek304
Povídálka 12 příspěvků 17.08.18 11:02
@tininas píše:
Porodné mi nepřišlo nikdy, protože na něj jsem neměla nárok.

Ale všeobecně úřady mají na vyřízení všech žádostí 30 dnů. Ale to je jen teorie. Já jsem například svou první mateřskou dostala až 10 týdnů po vyřízení.

Takže ještě je dóóóóst času. :)

Jj, psala jsem tam a bylo mi řečeno, že do konce měsíce jenže to bude dyl jak měsíc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >