Porodné - žádost jako nezaměstnaná

Anonymní
9.11.19 18:51

Porodné - žádost jako nezaměstnaná

Dobrý den, jsem mladá nezkušená maminka, s přítelem bylo miminko maličko nechtíc, - je mi teprve 19 let, :oops: ale je to poklad :srdce:
Jsem dva měsíce po porodu a s přítelem jsme nechtěli žádat o porodné, protože jsme si říkali, že nám to nedají, partner je bankéř, tak jsme pochybovali, ale nyní to chceme zkusit.

Chci se zeptat, co je třeba. Úřednice všechno vysvětlí, ale jen pro pracující lidi, žejo…
Chtěla bych vědět, co všechno musím při žádosti o porodné doložit? Příjmy partnera za čtvrtletí, to vím, ale co semnou? Já jsem v době otěhotnění nepracovala, otěhotněla jsem v okamžiku, kdy jsem dodělala školu a byla jsem hlášena na úřadu práce. Nepobírala jsem dávky nic… Takže můj papír o doložení příjmu nepředložím, co všechno musím doložit? :nevim:
Děkuju vám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2384
9.11.19 18:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem mladá nezkušená maminka, s přítelem bylo miminko maličko nechtíc, - je mi teprve 19 let, :oops: ale je to poklad :srdce:
Jsem dva měsíce po porodu a s přítelem jsme nechtěli žádat o porodné, protože jsme si říkali, že nám to nedají, partner je bankéř, tak jsme pochybovali, ale nyní to chceme zkusit.Chci se zeptat, co je třeba. Úřednice všechno vysvětlí, ale jen pro pracující lidi, žejo…
Chtěla bych vědět, co všechno musím při žádosti o porodné doložit? Příjmy partnera za čtvrtletí, to vím, ale co semnou? Já jsem v době otěhotnění nepracovala, otěhotněla jsem v okamžiku, kdy jsem dodělala školu a byla jsem hlášena na úřadu práce. Nepobírala jsem dávky nic… Takže můj papír o doložení příjmu nepředložím, co všechno musím doložit? :nevim:
Děkuju vám.

tu větu nechápu, jakože nepracuješ, tak ti to nevysvětlí? ona ti dá přesné info co potřebuješ i ty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
9.11.19 19:02

Je přítel v rodném listě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6198
9.11.19 19:05

Spis si jen hod do kalkulacky jestli vubec mate narok. Staci prumerny prijem jednoho z rodicu a uz se nevejdete. Usetrite si vyrizovani a behani po uradech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
9.11.19 19:06

Kolik bere jako bankéř? Jestli má aspoň 20 000 tak ani žádat nemusíte, pac nic nedostanete. A jestli jsi byla na UP, tak to tam mají napsáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 19:16
@truelly píše:
Je přítel v rodném listě?

Ano, je v rodném listě :)

Přítel má 24 000 + přesčasy no…

A kde najdu takovou kalkulačku?

• Citovat
  • Nahlásit
20290
9.11.19 19:18
@Anonymní píše:

Tak to nemá ani smysl zadat, na to nedosáhnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3171
9.11.19 19:19

Tohle je ta nejšílenější dávka, co jsem kdy viděla.
Ideální pro vyčůrané a ty, kteří by se raději množit ani neměli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8683
9.11.19 19:21
@Anonymní píše:

Ani ji nehledej. Nemáte nárok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8683
9.11.19 19:21

Bohužel je to dávka jen pro sociály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 19:22
@Kriss Tina píše:
Tak to nemá ani smysl zadat, na to nedosáhnete.

A to se nepodivaji ani na to, že jsem byla bez práce v době těhotenství? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
20290
9.11.19 19:23
@Anonymní píše:
A to se nepodivaji ani na to, že jsem byla bez práce v době těhotenství? :nevim:

Ne když partner vydělával tak to nikoho nezajímá, prostě se příjem počítá společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
9.11.19 19:24
@Anonymní píše:
A to se nepodivaji ani na to, že jsem byla bez práce v době těhotenství? :nevim:

Ne, počítat s se dohromady a to máte dost :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
9.11.19 19:24
@Anonymní píše:

Počítá se váš příjem dohromady. Ty máš prd, ale přítel má hodně, takže nedostanete nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 19:28
@Kriss Tina píše:
Ne když partner vydělával tak to nikoho nezajímá, prostě se příjem počítá společně.

Ach jo :( a jste si jisté dámy? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat