Porodní asistentka Petra Hubáčková Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristyn123
Povídálka 11 příspěvků 10.08.18 20:12
Porodní asistentka Petra Hubáčková Zlín

Chtěla bych poprosit o zkušenosti s individuálním předporodním kurzem paní Petry Hubáčkové ze Zlína a poté také s její prací přímo během porodu. Zvažuji, že bych k ní chodila, četla jsem na ni samé výborné recenze, ale individuální kurz není úplně nejlevnější, proto bych se ráda zeptala na nějaké aktuální info. Moc díky!

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 09:19
Kurz Petry Hubáčkové Zlín

Dobrý den, taky jsem měla zájem o kurz s Petrou Hubáčkovou. Z informací na webu KNTB ke kurzům jsem se moc nedozvěděla… ona dělá pouze individuální kurzy? Kolik stojí? Díky!

kristyn123
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 14:44

Dobry den,kurz je individualni a zahrnuje nejen predporodni info a pripravu,ale take to,ze budete mit tuto porodni asistentku u porodu a pote vam bude k dispozici i behem sestinedeli. Cely „balicek“ stoji 8000 kc. Na webu KNTB najdete jeji cislo,zavolej­te,povi vam vic. Ja jsem s ni prozatim navysost spokojena.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >