Porodní cesty ve 37 tydnu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 00:19

Porodní cesty ve 37 tydnu

Holky. Jsem konec 37 týdne …dnes kontrola, doktorka říká že už citi hlavičku a že je hodně dole, ale byla jsem trochu zklamaná protože také řekla ze jsem zavřena a že nic nenasvědčuje tomu že by chtěl někdy v blízké době ven :( všude čtu jak už jsou v tomto týdnu otevřeny na 1 Cm jak mají poslíčky a nevím co ještě a já nic. Jediné co mě fakt začlo trápit jsou kyčle a kostrč, nejsem schopna se přetočit v posteli. Kdyby šel ven vůbec bych se nezlobila :think:. Zkoušela jsem všechno na podporu, babske rady, skákání na míči, ananas a malej má ze mě dobrej den, za odměnu mě jen nakope do žeber :mrgreen: pomoc :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58
27.10.21 01:56

Byla jsem na tom úplně stejně.
V jeden den jsem byla asi na 3 hodinové procházce zakončené obrovským karamelouvým pohárem, bylo asi něco kolem osmé večer. Ve 2 ráno mě probudila prasklá voda. Byla jsem 38+0.
Vydrž, ven musí. Ještě má čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
27.10.21 01:58

Já jsem neměla připravené porodní cesty ani v 40.tt. Může to být z hodiny na hodinu jinak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8024
27.10.21 05:38

Do porodu máš ještě času dost. Já chodila na prst otevřená 3 týdny. :nevim: Vůbec nic to neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
27.10.21 07:29

Vždyť máš ještě 3 týdny čas :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
27.10.21 08:02

To že porodni cesty nejsou pripravené vůbec neznamená že nemůžes porodit třeba i zitra, je to u každé jinak, někdo chodí otevřený a pak přenáší a někdo je zamčený na deset západů a pak prdne voda porodí behem pár hodin.
Já měla teď naposledy dceru narvanou uplně dole od snad od 32tt nešla ani změřit na ultrazvuku jak byla v panvi dole a naléhala hlavičkou, ale na nic to vliv nemělo, zavřená jsem byla na sto západů :mrgreen: a pak mi v noci praskla voda a jelo to a za 7hodin jsem porodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4498
27.10.21 08:12

Se starším jsem byla otevřená na dva prsty tři týdny a bylo to k ničemu, vylezl 40+6. Tak abys nebyla zklamaná. Ten konec je na prd, proste to tak je, ale zkus si to ještě užit, pohodu bez mimina, udělat si to hezké a netlacit na pilu.

Mladší byl jina liga, šla jsem na kontrolu do porodnice 38+3 a byla jsem otevřená na tři prsty. Za dva dny byl kluk překotně venku, ale toho jsem měla narvaneho v porodnich cestách snad od 30. týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.21 03:40

Ja jsem byla na kontrole v 8 ráno, řekli mi, že se nic nechystá, otevřená jsem nebyla ani na prst…a v 16hod byla malá na světě :D byla jsem 39+6… Takže to fakt nic neznamená :D a poslíčky jsem za celý těhotenství nepoznala… Poprvé jsem ucítila až opravdové porodní kontrakce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat