Jak poznám přicházející porod?

Anonymní
4.7.20 22:05

Porodni priznaky

Ahoj holky, chci se zeptat, mela jste nejake priznaky ktere nasvedcovaly, ze brzy porodite? Ja uz se nemuzu dockat a tak se porad pozoruju????????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3303
4.7.20 22:18

14 dnů před porodem mi kleslo břicho, jinak nic.. Až to přijde tak to poznas, neboj ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
4.7.20 22:19

Vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
4.7.20 22:20

Já šla v den porodu na hřiby, lezli jsme do kopce. A pak to večer příšlo. žádné příznaky, tak nějak až do porodu pohoda. Jen břicho zavazelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12989
4.7.20 22:23

Nic, kdyby mi ten den nekdo řekl, že porodím, tak se mu vysměju do ksichtu, co ten den, dvě hodiny předem. zpětně jsem ten den strašně moc jedla, asi tělo nabíralo sílu, nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1326
4.7.20 22:27

@debra.morgan souhlas, já jsem měla taky „žravou“. A to už v podstatě porod asi i probíhal (měla jsem bolesti). Ale zase jenom u druhého porodu, ten první jsem prozvracela :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
4.7.20 22:52

U prvního me vecer pred porodem strašně bolela trisla, rano sem jela do porodnice. U druheho nic, spis se mi udelalo lip, ale žádné priznaky sem nemela, ani sem to necekala, v poledne sem jeste mluvila s mamkou a rikala sem ze jeste urcite nerodim a ve 4 odpol sem sháněla segru, aby mi přijela pro staršího syna a jela sem do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
4.7.20 23:00

Cítila jsem pobolivani jako na menses, začala jsem to měřit, zda je to pravidelné. Trochu jsem krvacela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
5.7.20 15:34

Já měla tři dny poslíčky a na večer třetího dne mi začala „odkapávat“ voda, prostě sem tam čůrek, myslela jsem si, že jsem si učůrla. :D Ale do dvou hodin se mi změnily poslíčci v kontrakce a já tušila, že to tedy bude asi plodovka a tak se jelo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
7.7.20 18:24

Noc hruzy

Noc predem sem mela hrozny krece ( myslela sem ze je to ze zacpy) pak se mi ulevilo a dobry. Nasledujici den v 17 opet krece ale po chvili v pravidelnych intervalech tak me muz vezl do porodnice ze lepsi tam jet zbytecne nez vubec, uz si nas tam nechali, po epiduralu se prestal porod posouvat tak sup na sal a 0:10 byl prcek na svete a ja v limbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
8.7.20 09:31

Já jsem chodila co pět minut čůrat už jsem z toho byla zoufalá pak se mi na minutu spustila krev z nosu pak jsem si šla lehnout po 20 minutách spánku má probudilo curani opět :lol: tak jsem se zvedla a v tu ránu mi praskla voda ;) v klidu jsem si dala sprchu vzala tašky a jeli do porodnice kontrakce se mi rozjeli až o pět hodin později do té chvíle žádné bolesti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
8.7.20 10:11

Neboj, poznáš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
8.7.20 10:17

@debra.morgan Jéé, uplně jsme si vzpoměla na svůj porod. Taky jsem den před porodem hrozně snědla, furt jsem měla hlad, doslova jsem chálovala ještě ve 4 ráno, nešlo mi usnout a druhý den v 9 ráno jsem myslela, že se počůrala :mrgreen: :mrgreen: praskla voda a už to bylo. Je teda pravda, že od rána mi bylo divně, břicho najednou moooc těžký a po prasknutí vody už to jelo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama