Porodní sál Vinohradské nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vivienca
Nováček 10 příspěvků 29.01.15 21:25
Porodní sál Vinohradské nemocnice

Ahojky, prosím, kdo jste rodily ve Vinohradské nemocnici - jak tam mají uzpůsobené porodní sály, jak to tam funguje? Přípravna a hekárna pro kolik mamin? Je pak přesun na porodní sál nebo vše probíhá na jednom místě? Je možnost sprchy přímo na sále? Je tam při porodu soukromí nebo si vzájemně „koukáte do kuchyně“? :oops: Miminko ošetřují u mámy nebo ho odnesou jinam? Děkuji předem za zkušenosti!

Nejnovější zkušenosti z porodnice Královské Vinohrady

Reakce:
I0li
Kecalka 494 příspěvků 29.01.15 21:40

Porodní sály jsou tam dva, na jednom jsou dvě por. křesla na druhém jedno. Sprcha je společná před nimi „na chodbě“, vedle je hekarna, tam jsou tři postele. Ošetřující pult pro miminka mají jen na tom větším sále. Soukromí tam moc není, ve 4 ráno jsem tam byla ještě sama, pak přes den se to tam dost plnilo.

neila
Extra třída :D 12475 příspěvků 29.01.15 22:26

Já rodila v sobotu, kromě mě ještě jedna paní, ale v tom druhém sálu. Nepotkaly jsme se ani jednou, po celou dobu tam byl manžel (kromě klystýru), malého mi dali hned do náruče, nechali přisát, pak ho v té samé místnosti ošetřili, manžel si to natáčel, fotil, pak ho dali na 2 hodiny na novorozenecké oddělení protože byl mírně hypotonický, dali ho zahřát… Pak už jsem ho měla jen u sebe.

Vivienca
Nováček 10 příspěvků 29.01.15 22:41

Pokud jsou na sále dvě porodní křesla obsazená, tak tam může být tatínek nebo ne? A to opravdu nejsou nijak oddělená? To je zvláštní, to asi není moc příjemné rodit před partnerem té druhé maminky.

I0li
Kecalka 494 příspěvků 29.01.15 22:47

Je tam myslím jen plachta mezi. S tatinkama nevím, já byla vedle, ale můj se nemohl podívat na první ošetření malého, protože to dělali vedle a tam se zrovna taky rodilo.

Váš příspěvek
Reklama