Porodní vložky v síťce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanduleD
Echt Kelišová 8075 příspěvků 23.04.18 13:57
Porodní vložky v síťce

Ahoj holky, dotaz je asi jasný. Daji se někde koupit porodni vložky v síťce, jako se dávají v porodnici? Vložky strasne špatně snáším, i přes častou vymenu a sprchovani trpím už v sestinedeli na mykozy. Jedine, že kterých problém nemám jsou ty sitovane, ale nemuzu je sehnat. Budu rodit po treti, takže značek jsem stihla vyzkouset snad mraky :?

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13098 příspěvků 23.04.18 14:02

Myslíš Samu? Já kupovala ve zdrav. potřebách, byly úplně stejné jako v porodce. Jinak u nás v porodce byly volně k dispozici, takže jsem si brala i domů :oops:

elle21
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 23.04.18 14:05

V lékarnách je koupíš taky.

smurfka
Nadpozemská drbna 28926 příspěvků 23.04.18 14:15

Poporodní vložky se koupují v lékárně, ( já teda vložky v sítce neznám ) kupovala jsem normální poporodní vložky a sítované kalhotky taky poporodní.. :think: :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10527 příspěvků 23.04.18 14:18

Tyhle vložky prodává Majka shop, já je od ní měla.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1844 příspěvků 23.04.18 14:54

@JanduleD ja si ted kupovala poporodni vlozky ve zdravotnickych potrebach v nemocnici. Maji je nabalickovane v pytlicich a staly par kacek. Jsou stejne, jake jsem dostala po ZT a kyretazi v nemocnici…

JanduleD
Echt Kelišová 8075 příspěvků 23.04.18 15:19

@Kukacka123 dík za tip, zkusím. Bezne poporodni vložky jsou v necem, nevím mozna perlanu nebo tak něco? Prostě mi to vadi a snesu jen ty vatove v gaze. Driv to byly lydie za totáče. U nás v porodnici dostanu jen přímo po porodu na sale a nazdar, tak se je snažím sehnat. V lékárnách max a benu je nevedou.

smurfka
Nadpozemská drbna 28926 příspěvků 23.04.18 15:26

Kupovala jsem tyhle..za mě byli oka..na to že vložky nenosím a nesnáším
lékárna dr max

JanduleD
Echt Kelišová 8075 příspěvků 23.04.18 15:44

@smurfka tyhle preventivně mám, ale radši bych ty v te gaze. No když nesezenu, budu muset vydržet v tomhle.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1844 příspěvků 23.04.18 16:21

@JanduleD neni za co, snad sezenes ;) ja jsem prvorodicka a radila mi svagrova, ze vyzkousela kde co a tyhle ze zdravotnickych potreb, ze nejlepsi ;) tak jsem do nich taky sla :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama