Reklama

Porodní vložky v síťce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanduleD
Echt Kelišová 8208 příspěvků 23.04.18 13:57
Porodní vložky v síťce

Ahoj holky, dotaz je asi jasný. Daji se někde koupit porodni vložky v síťce, jako se dávají v porodnici? Vložky strasne špatně snáším, i přes častou vymenu a sprchovani trpím už v sestinedeli na mykozy. Jedine, že kterých problém nemám jsou ty sitovane, ale nemuzu je sehnat. Budu rodit po treti, takže značek jsem stihla vyzkouset snad mraky :?

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 23.04.18 14:02

Myslíš Samu? Já kupovala ve zdrav. potřebách, byly úplně stejné jako v porodce. Jinak u nás v porodce byly volně k dispozici, takže jsem si brala i domů :oops:

elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 23.04.18 14:05

V lékarnách je koupíš taky.

smurfka
Nadpozemská drbna 29345 příspěvků 23.04.18 14:15

Poporodní vložky se koupují v lékárně, ( já teda vložky v sítce neznám ) kupovala jsem normální poporodní vložky a sítované kalhotky taky poporodní.. :think: :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10662 příspěvků 23.04.18 14:18

Tyhle vložky prodává Majka shop, já je od ní měla.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 23.04.18 14:54

@JanduleD ja si ted kupovala poporodni vlozky ve zdravotnickych potrebach v nemocnici. Maji je nabalickovane v pytlicich a staly par kacek. Jsou stejne, jake jsem dostala po ZT a kyretazi v nemocnici…

JanduleD
Echt Kelišová 8208 příspěvků 23.04.18 15:19

@Kukacka123 dík za tip, zkusím. Bezne poporodni vložky jsou v necem, nevím mozna perlanu nebo tak něco? Prostě mi to vadi a snesu jen ty vatove v gaze. Driv to byly lydie za totáče. U nás v porodnici dostanu jen přímo po porodu na sale a nazdar, tak se je snažím sehnat. V lékárnách max a benu je nevedou.

smurfka
Nadpozemská drbna 29345 příspěvků 23.04.18 15:26

Kupovala jsem tyhle..za mě byli oka..na to že vložky nenosím a nesnáším
lékárna dr max

JanduleD
Echt Kelišová 8208 příspěvků 23.04.18 15:44

@smurfka tyhle preventivně mám, ale radši bych ty v te gaze. No když nesezenu, budu muset vydržet v tomhle.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 23.04.18 16:21

@JanduleD neni za co, snad sezenes ;) ja jsem prvorodicka a radila mi svagrova, ze vyzkousela kde co a tyhle ze zdravotnickych potreb, ze nejlepsi ;) tak jsem do nich taky sla :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama