Porodnice Apolinář Aktuálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ŠárkaVK
Nováček 4 příspěvky 12.07.19 03:52
Porodnice Apolinář Aktuálně

Dobrý den, máte tady někdo novější zkušenosti s porodnicí Apolinář? Zatím co jsem se kde dočetla tak jsou to příspěvky staré 2012 a pod.

Děkuji Šárka.

Reakce:
zudina
Závislačka 2537 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 07:27

Ja tam rodila 2017. Naprosto hrozny zazitek, nezajem doktoru, preslapovali me na zemi v kontrakcich, neprijemny sestry co me servaly ze jsem se jim tam pozvracela, PA mi tlacila loktem na bricho… dite mi po porodu asi na 8 hodin odnesli neznamo kam (bylo naprosto ok), po porodu nemeli misto na sestinedeli tak me soupli na nekolik hodin na jine oddeleni, bez ditete

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:35

Za mě taky děs. Rodila jsem letos. Ze sester a přístupu jednoho doktora jsem se úplně zhroutila, takhle neempatičtí lidé nemají vůbec pracovat s lidmi, natož ve zdravotnictví. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:41

Rodila jsem loni v listopadu, rodí se pořád v boxech a sestřičky na šestinedělí taky nic moc, kdyz jsem si šla pro radu tak je to spis otravovalo, byla jsem na p15. Ale našela se i sestra, která byla ochotná a vstřícná.

ŠárkaVK
Nováček 4 příspěvky 12.07.19 09:12

No tak to je pecka! Nejsem nijak extrémně náročná. Jen chci malého u sebe. Klidně i za příplatek nadstandardního pokoje. Ale představa lokte na břichu… To nezní zrovna vábně… Řešila Vaší nespokojenost některá z Vás? Odůvodnili Vám proč Vám vzali maličké pryč na tak dlouhou dobu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 09:15
@ŠárkaVK píše:
Dobrý den, máte tady někdo novější zkušenosti s porodnicí Apolinář? Zatím co jsem se kde dočetla tak jsou to příspěvky staré 2012 a pod.Děkuji Šárka.

Rodila jsem tam v létě 2018 a nemůžu si stěžovat. Jeli tam jeden porod za druhým naprosto neskutečně. Na pokoji mě chodili jednou za čas kontrolovat, hodně času jsem byla sama s jinými maminkami. Svíjela jsem se v kontrakcích což nikoho moc nezajímalo, jen mi řekli že to k porodu patří a je to tak správně. Pak jsem sebou měla manžela na boxu a tam bylo vše fajn. U porodu jsem měla pa i doktora. Po porodu mi malou hned dali na břicho, po hoďce ji přiložili k prsu a pak ji odnesli a nechali nás pár hodin dohromady samotné se zavinutým mimčem… Postel jsem dostala ten den poslední volnou. Pak mi teda nevím proč vzali malou pryč a vrátili mi ji až na šestinedělífNa šestinedělí byla jedna jediná extra hnusná sestra, jinak všichni milí a ochotní.

ŠárkaVK
Nováček 4 příspěvky 12.07.19 09:22

Děkuji,
alespoň jedna lepší reakce. Ale zase. Vezmou Vám prcka.
Ví někdo proč? Z jakého důvodu? Řekli to některé z Vás?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 09:23
@ŠárkaVK píše:
No tak to je pecka! Nejsem nijak extrémně náročná. Jen chci malého u sebe. Klidně i za příplatek nadstandardního pokoje. Ale představa lokte na břichu… To nezní zrovna vábně… Řešila Vaší nespokojenost některá z Vás? Odůvodnili Vám proč Vám vzali maličké pryč na tak dlouhou dobu?

Nikdo mi na břicho netlačil ani nedělal nic co bych nechtěla. Ale měla jsem mladou PA, byly jsme její teprve 80té miminko :srdce:. Nástřih mi udělali na vyžádaní a to malý no a malou odnesli prý zkontrolovat a připravit na šestinedělí. Byla jsem si pro ní tam na sesterně a ještě nebyla připravená prý, ale po 15 minutách mi ji zavezli na pokoj. Další případný porod budu chtít taky u Apolynáře sice to nebylo nic extra, ale jsou tam zkušení a kvalitní doktoři a v případě potřeby se postarají.

ŠárkaVK
Nováček 4 příspěvky 12.07.19 09:29

Děkuju!! Ještě tak tisíc takových příspěvků a budu trochu v klidu. :D

zudina
Závislačka 2537 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 11:49
@ŠárkaVK píše:
Děkuji,
alespoň jedna lepší reakce. Ale zase. Vezmou Vám prcka.
Ví někdo proč? Z jakého důvodu? Řekli to některé z Vás?

Nerekli vubec. Proste ho odnesli a nebavili se se mnou. Na sestinedeli taky docela neprijemny sestry a neporadili s kojenim..

K0čka
Povídálka 35 příspěvků 12.07.19 11:58

Ahoj, rodila jsem v Apolinari ted v kvetnu a porodnici bych urcite nemenila. Jsem docela narocna osoba, predstavovala jsem si ze budu rodit v porodnim pokoji a pak zaplatim nadstandart… :lol: Nakonec byla jsem vubec rada ze me v te porodnici nechali, protoze prej jsem byla malo otevrena a moje kontrakce jsou pouze “poslicci”. Slysela jsem ze v ten den se narodilo hrozne moc miminek, rodicky na porodnich boxech se stridali jedna za druhou. Nakonec jsem taky rodila v boxu, nadstandart byl obsazeny tak me dali na jednu z poslednich volnych posteli do pokoje pro 3. Ano, sprchy jsou spolecne, zachod byl na chodbe. A uprimne, bylo mi to uplne jedno. Protoze: 1. Manzela jsem mela vedle sebe celou dobu behem porodu a pak jeste 2hodiny po. U porodu jsem mela nejen PA, ale i doktorku. Epidural mi pichli do dvou minut bez bolesti. 2. Dceru mi dali do rukou IHNED jak se narodila, prilozili k prsu, odnesli zvazit/zmerit (manzel byl s ni taky, vsecko fotil), potom jsme ji meli cca hodinu u sebe. Pak ji odnesli na 3 hodiny, behem te doby jsem si odpocinula na boxu, prinesli mi jidlo, PA me doprovodila do sprchy a pak ubytovala na sestinedeli. 3. Byla jsem rada ze jsem mela na pokoji holky, jsem prvorodicka tak jsme si navzajem dost pomahali, vzdy mi malou pohlidali a kdyby neco tak i poradili. 4. Sestry na sestinedeli byli moc hodne. Znala jsem tam kazdou sestru protoze druhy den po porodu mala rvala 12hodin v kuse, takze do sesterny jsem chodila porad a vzdy mi poradili a pomohli.
Samozrejme, ne vsechno probihalo tak hladce. Na vstupnim vysetreni na me se “podival” doktor, bolesti jsem se omdlela. Nejdriv za mnou chodila jina PA, byla v pohode, ale vypadala ze proste delala svou praci, zadna empatie apod. Pak se smeny vystridali a na porod jsem mela vybornou mladou PA, strasne trpelivou a hodnou. Na sestinedeli za nama prisla matrikarka, nepozdravila, drza, divim se ze nam nevynadala proc jsme ty deti vubec porodili. Nekteri rodicky chteli na ni psat stiznost :lol:
Ale jinak muzu rict jsem tam byla moc spokojena, o me a o dcerku bylo vzdy postarano, coz je to nejdulezitejsi. PS. Kdyz jsem byla v noci na sesterne slysela jsem ze nekolik rodicek z Motolu a Bulovky vezou do Apolinare, cekal je rizikovy porod.

Váš příspěvek
Reklama