Porodnice Benešov - první císař, druhý...

10.6.15 11:51

Porodnice Benešov - první císař, druhý ...

Ahojte maminky,
ceka me druhy porod po dvou letech. Prvni jsem naplanovala v benesovske porodnici, byla jsem spokojena. Po komplikacich jsem rodila cisarem. Jen sem se chtela zeptat, jestli mate nektera zkusenosti, ze prvni porod cisarem, druhy take. Jsem trosku nervozni z toho druheho a chci byt trosku ujistena, ze i druhy porod bude cisarem. Vsude rikaji, prvni porod cisarem, druhy bude taky, prirozene pouze na zadost rodicky.
Mate nejake zkusenosti s porodnici Benesov, jak tam probihaji druhe porody po cisary?
Moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.6.15 12:20

@zabkaaa tak já jsem ten případ :mavam: V Benešově jsem první porod měla císařem (věděla jsem to předem). Do tří let jsem znovu otěhotněla a v duchu jsem se docela těšila na přirozený porod. Podle mojí doktorky tomu nic nebránilo, jizva byla v pořádku. Zapsala jsem se do benešovské porodnice a když jsem jim při první kontrole (ještě před prohlídkou) zmínila přirozený porod tak jsem viděla, jak se na mě koukají jako na UFO a že s tím tam nepočítají. Změřili mi jizvu a že už je tenká (i když jsem předchozí den byla u své doktorky a ta naměřila něco jiného). Chodila jsem k nim dál na kontroly a nakonec jsem se smířila s tím, že opět CS i když mám do dneška pocit, že tam mají zavedeno „jednou císař = navždy císař“.

• Nahlásit
  • Citovat
10.6.15 12:56

Jeslti to chapu spravne, prala by sis cisare? Tvrd, ze te boli jizva a to ve většině porodnic staci.Ani se nedivim, kdo uz za sebou jednoho ma, ze druhy chce taky tak. Naopak moc nechapu touhu byt prvne zasita na brichu a podruhé dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 18:48

Moc dekuji za vase informace. Ano, chci i druhy porod cisarem, s tim prvnim nemam moc dobre zkusenosti - ne s porodnici (tam je to opravdu skvele), ale se samotnym porodem - dlouho, bolesti (i kdyz jsem dostala epidural - bolesti presly do zad - des), bezmoc, takze to bylo celkem vysvobozeni ten cisar. Trosku me to uklidnilo. A muzu mit jeste dotaz - Jak dopredu se planuje cisar? Ja se u prvniho porodu nestihla ani zaregistrovat. Den pred registraci mi praskla voda, tak mam obavy, abych to vsechno vklidu stihla a nerodila opravdu jeste prirozene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 19:53

No, asi to jde na knop.Ja ho zacala plánovat tak tyden pred terminem. Nakonec jsem ho mela 7 dni po MS terminu a asi dva dny pred tim ultrazvukovym. Behem par dni jsem absolvovala pohovor s anesteziologem a za par dni se slo na vec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.15 20:39

@zabkaaa mě ho začali plánovat hned jak jsem se začala chodit na kontroly do porodnice. Přesný termín mi dali asi 2 týdny před samotným CS. Obešla jsem anesteziologa a myslím taky předoperační. Den před CS jsem nastoupila do porodnice, vyspala se a ráno se jsem na to šla.
Anonymní z 12:20

• Nahlásit
  • Citovat
14.6.15 09:46

Moc vam dekuji:-) tak uvidim, jak to vsechno dopadne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
16.5.16 15:54

Vím žepisu dlouho ale ttřeba pro jinou maminku ktera toto resi nyní. Moje čerstva zkusenost: po zápisu v bn nemocnici jsem resila zda budu mit zase cisare a po utz kde řekl ze je jizva ok a špunt neci ppřes 3 kila mi dal na výběr. Rekl ze by v klasickém porodu nneviděl problém. Jási nakonec vybrala zase cisare. Bojim se aby jizva nepraskla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama