Reklama

Porodnice Břeclav - současnost 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 18:58
Porodnice Břeclav - současnost 2018

Ahoj, prosím kdo z Vas ma zkušenost anebo zna nekoho kdo ma zkušenost s porodnici v Breclavi v posledni dobe, jestli by mi mohl rict jakto tam nyní funguje. Zajíma mne konkrétně jestli je treba se tam předem registrovat, co je potreba si tam v případě rozeni pořídit. Dále jaky je tam personál- ochota, kvalita. Postoj k rodickam a miminkum. Profesionalita. Připravenost na akutní císařský rez (bohuzel jsem to tak mela u prvního porodu a diky 100% nasazení lékařů dcera přežila). Dále kolik je tam porodnich boxu, kolik nadstandartu. Počet nadstandartnich pokojů po porodu. Jaka je cena za pokoje a jaka je šance jej získat (obsazenost). Mockrát dekuji za pripadne odpovědi a ochotu. Anonym kvůli konkrétní osobe - osobní důvody. Verim ze to neni překážka v odpovědi. Preji hezky den :) :hug:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Břeclav

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 06:31

Nikdo nic?? :nevim:

LucsynkaR
Kelišová 7370 příspěvků 10.01.18 07:09

Pokud to považuje s za aktuální, rodila jsem tam téměř před rokem. Takuzes napsat SZ :palec:

Petrkristyna
Nováček 1 příspěvek 01.03.18 18:27
Oblečení

Ahoj holky, rodila jsem v Kyjově a teď chci rodit v Břeclavě. Chci se zeptat, mám oblečení zbalit i miminku? v Kyjově oblečení dávají miminkam pro pobyt v nemocnici. Děkuji :)

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 09:44

Myslím, ze Breclav je skvělá porodnice. Sice jsem rodila 2011 ale mam mraky kamarádek co tam rodily ted. Na císařský rez je výborný dr. Bambas… jinak co se tyka novorozenecké oddělení tak tam se očividně vůbec noc nezměnilo… nepříjemné Kravky sestry neochotně nepomohou nevysvětli to je tam dodnes. Každopádně zažila jsem tam dva porody a zrovna dve histerky takže si myslím ze jim to dali pěkné sníst. Jinak si myslím ze přístup Ok jaké mate prani co chcete nechcete dáte souhlas, chcete nástrihnout, chcete klistýr. Za me určitě ano a určitě tam budu rodit i druhé dítě které je na cestě :lol:

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 09:45

@Petrkristyna za nás dávaly také. Ale u druhého si vezmu své oblečeni

madla.g
Nováček 10 příspěvků 20.04.18 09:06

Dobrý den všem, ráda bych obnovila diskuzi. V podstatě mě zajímá vše, co psala autorka příspěvku. Prosím Vás tedy o zkušenosti - nejlépe z blízké doby. Ještě by mě zajímalo, jak je to s manželem u porodu - může být se mnou i před samotným porodem (hned po příjezdu do nemocnice)? Musím si brát i oblečení na dobu po příjezdu a před porodem nebo dostanu rovnou „andělíčka“?

Díky za odpovědi :)

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 11:08

@madla.g manžel tam muže vyt hned jak společně přijdete. A ano anděla dostane hned. Ja to i uvítala pac klistýr Atd radeji uspinit jejich :lol:

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 11:09
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím kdo z Vas ma zkušenost anebo zna nekoho kdo ma zkušenost s porodnici v Breclavi v posledni dobe, jestli by mi mohl rict jakto tam nyní funguje. Zajíma mne konkrétně jestli je treba se tam předem registrovat, co je potreba si tam v případě rozeni pořídit. Dále jaky je tam personál- ochota, kvalita. Postoj k rodickam a miminkum. Profesionalita. Připravenost na akutní císařský rez (bohuzel jsem to tak mela u prvního porodu a diky 100% nasazení lékařů dcera přežila). Dále kolik je tam porodnich boxu, kolik nadstandartu. Počet nadstandartnich pokojů po porodu. Jaka je cena za pokoje a jaka je šance jej získat (obsazenost). Mockrát dekuji za pripadne odpovědi a ochotu. Anonym kvůli konkrétní osobe - osobní důvody. Verim ze to neni překážka v odpovědi. Preji hezky den :) :hug:

A jainak tohle vše bych směřovala přímo na nemocnici tyhle dotazy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 10:51

Dobrý den, mám 1.5. Termín a chtěla jsem se zeptat, jestli přítel, nebo i jiná osoba z rodiny může semnou čekat na porod i na normálním pokoji..? ???? A ještě jak je to s klistýrem? Někdo mi říkal, že dostal jen něco vypít, že normální klistýr neměl. :roll:

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 21.04.18 20:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 1.5. Termín a chtěla jsem se zeptat, jestli přítel, nebo i jiná osoba z rodiny může semnou čekat na porod i na normálním pokoji..? ???? A ještě jak je to s klistýrem? Někdo mi říkal, že dostal jen něco vypít, že normální klistýr neměl. :roll:
to netuším ale každého se ptají chcete klistýr chcete nastrih na vše je písemný souhlas. Ale o klistýr na pití jsem tedy ještě neslyšela. A ano partner tam muže byt celou dobu i KdZ třeba nemáte zaplaceny nadstandardní pokoj

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 09:33

Dobře, děkuji :) no nad nástřihem taky přemýšlím, mám z toho docela strach :oops:.. a epidural nevíte? Slyšela jsem, že mi píchnou jakousi hadičku do zad a přes to mi budou něco pouštět.. myslela jsem si vždycky, že to je jen injekce :roll: mamka mi furt radí, že si ho nemám dávat, že tak akorát oddálím porod :nevim: :D

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 19:35
@Anonymní píše:
Dobře, děkuji :) no nad nástřihem taky přemýšlím, mám z toho docela strach :oops:.. a epidural nevíte? Slyšela jsem, že mi píchnou jakousi hadičku do zad a přes to mi budou něco pouštět.. myslela jsem si vždycky, že to je jen injekce :roll: mamka mi furt radí, že si ho nemám dávat, že tak akorát oddálím porod :nevim: :D
tak na nástrih jsou v Bv machri a vyhlášena brněnská doktora říká teda smekám jal vás krásné nastrihli :) a opravdu to nejde vůbec cítit.,,, Jj to netuším ja to nechtěla. Pro me přestává ze po porodu 24 hodin nesmím na nohy je horší než těch par hodin měla jsem jen exytocin a fakt to byla rychlost. Ale do epidural bych také nesla.

anetinkaa
Stálice 95 příspěvků 27.04.18 07:37

http://www.nembv.cz/…ky-92829.pdf?… tady jsou pokyny přímo ze stránek porodnice. Chtěla jsem se zeptat na ty noční košile, kolik jste si jich braly? K porodu dostanu andělíčka a pak už musím mít svoji? Kdo máme zkušenost s nadstandardem, doporučily byste ho (porodní sál i pokoj)? Děkuji

Nancyy
Kecalka 289 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 10:37

@anetinkaa jen jen košili a tu jsem ani nevytáhli každéj den mi daly čistou… a porodní nadstandart je podle me zbytečný ale to je jen můj názor pro někoho super. Možná je to dobre ze tam manžel s vámi muže byt i od porodu do dalšího dnes ale za me ne když jsem viděla to tisíc staré let to letišťa a ze na tom mění jen prosteradla a pod tom jen látka tak jako fakt neee

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >