Porodnice Brno Bohunice a čerstvé zkušenosti v roce 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bohumila85
Nováček 5 příspěvků 14.04.18 14:45
Porodnice Brno Bohunice čerstvé zkušenosti v roce 2018

Prosím o aktuální recenze z porodnice Brno Bohunice. Kdo tam rodil letos v roce 2018? Jaký byl přístup u porodu i na šestinedělí a na dětském? Děkuji :-)

Ukázat zkušenosti z porodnice Bohunice

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2642 příspěvků 14.04.18 15:03

Rodila tam známá na podzim a bylo spokojená, dál jsem se o tom nebavili, to je vše co vím.

p0pokatepetl
Kecalka 114 příspěvků 14.04.18 17:34

Rodila som tam 4 tyzdne dozadu, cele sa mi to tu popisovat nechce, ak chces viac, napis sz :) Ale v skratke - porod v pohode, no par veci si spravili po svojom. Sestinedelie super pristup i sestricky. Novorodenecke podla toho na koho natrafis, no robili umely tlak, ze malo priberame, zbytocne mi robili stres, nutili um ktoru mi maly blinkal, nakoniec nas skoro domov nechceli pustit a ked sme sli potom doma na kontrolu k pediatricke ta len krutila hlavou, ze maly pribera super a um mam zahodit :)

Hancue
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 16.04.18 13:55

Já budu rodit taky v Bohunicích, termín mám 18.5.  :D

bohumila85
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 16:48

@p0pokatepetl Já jsem tam právě rodila prvního syna, před 2,5 roky a přesně jak popisuješ. Stres kolem toho že nepřibírá a celkově na tom dětském nepříjemné sestry, jinak všechno ostatní super. Jen jsem si říkala jestli se něco za ty roky změnilo, proto jsem ráda za co nejčerstvější informace :-)

bohumila85
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 16:49

@Hancue Já mám termín až 5.6. :-)

Hancue
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 16.04.18 16:53

@bohumila85 to ti pak můžu říct, jaké to tam bylo :mrgreen: a co cekas???

bohumila85
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 19:59

@Hancue Holčičku, co ty? :-)

Hancue
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 16.04.18 22:16

@bohumila85 chlapecka… Eliáše :D

Hancue
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 03.05.18 15:48

Holky tak na monitory mám jít až 14.5. A termín mám 18.5. Dřív mě nevemou, prý toho mají hodně. Dnes mi doktor řekl, ze to už ale vidí na příští tyden :D

bohumila85
Nováček 5 příspěvků 03.05.18 18:20

@Hancue já jsem dneska byla u své doktorky a ta mi řekla to stejný, že v porodnici mě asi nevezmou, že budu do porodu muset chodit k ní, že nechcou brát

Hancue
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 03.05.18 23:09

@bohumila85 nicméně pokud budu rodit, tak mě stejně musí přijmout. Jen ty kontroly u doktora no. Ještě jedna, ale jak říkal, kdoví jestli vydrzim :mrgreen:

Ljucy
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 09.05.18 12:47

@Hancue bacha na to, nemusí :))) pokud budou mít plno, posílají na obilnak… Me samotnou vratili v den kdy jsem mela jít na vyvolání a šla jsem na druhý den. I rodici spontánně, pokud je plno posílají jinam.

Hancue
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 09.05.18 13:34

@Ljucy tak když mi praskne voda, tak mě přece neodmitnou ne? Vyvolání chápu, ale když se to stane nečekaně, tak co :mrgreen: leda ze by mě sanitka pak prevezla :mrgreen:

Ljucy
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 09.05.18 21:46

@Hancue i když ti praskne a budou mít plny boxy porodní, tak te odmítnou :D ale pry se to stává tak dvakrat do mesice. Tak drzim pesti :hug: nam to rikali, ze nez dojedeme, tak ze si mame volat, ze jako jedes, a kdyby nebylo misto, tak te rovnou presmeruji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama