Porodnice Bulovka 2020 zkusenosti?

Anonymní
28.5.20 07:28

Porodnice Bulovka 2020 zkusenosti?

Mate zkusenost? Jak to tam probiha? Jsem aktualne 40+3 registrovana v Podoli a to bohuzel od 31.5-7.6.zavira. Mozna dojde i na indukci - nejpozdeji 5teho, to by tez muselo byt jinde. Zvazuju Bulovku. Jde me hlavne o to, abych mela soukromi a socialky na pokoji a aby v porodnici byla dobra lekarska pece o miminko. Mam divnej pocit, ze by to mohlo byt treba. Ty socialky bych uvitala, protoze posledne me moc pomohly pri otvirani a nevim, zdali by muj prvni porod probehl dobre, kdybych nemohla byt ve sprse na mici a mela soukromi. I tak jsem rodila 12 hodin. Jsem tez po redukci kvuli vazne vyvojove vade ze dvojcat na jedno, takze budu rodit jen jedno zive miminko a druhy zemrely plod. Prosim o anonym kvuli castym necitlivym komentarum, ktere tu vidam.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1897
28.5.20 07:55

Ja mela sice sekci, ale jsem momentalne na Bulovce. Na porodnich salech by mely byt socialky pro kazdou rodicku. V pondeli otvirali po planovane uzavirce a zacina tu byt uz plno. Stejne bude nutne si do porodnice radeji zavolat, aby clovek zbytecne nejezdil po Praze. Ja tu sem spokojena. Ale jako vsude jinde - je to o lidech. Asi by bylo vhodne porodnice co nejdrive obvolat a domluvit se. Tvuj pripad neni uplne typicky. Drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 08:03

@luci.no Dekuju, je me to jasne, lidi neresim, vetsinou je jedna sestra neprijemna, druha uz mila. Me jde hlavne o to, abych mela klid sama na sebe, kdybych rodila prirozene a byla v budove dobra zdrav.pece pro pripad komplikaci.Ja uz volala do Neratovic a kdyz rodis prirozene, mas tesne pred porodem zavolat zda-li maji volno. Ale tam nemaji uplne vsechnu potrebnou lekarskou peci a v pripade nutnosti prevazeji udajne. S tou indukci to bude urcite jinak, mam dnes prohlidku v Podoli, tak se tam zeptam. Moc dekuju a preju prijemnou rekonvalescenci. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1897
28.5.20 08:13

Ja si Bulovku vybrala z duvodu detske jip. Pokud si dobre pamatuji, tak treba Vinohrady ji nemaji. Nastesti zadne moje dite nemelo problemy, ale pro jistotu jsem chtela byt tam, kde by ho prevezli maximalne o par pater jinam. Na Bulovce je ted nove centrum prirozeneho porodu nebo jak se to jmenuje. Pry je to fajn, rikala moje gynekolozka. Ja zkusenost nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
28.5.20 10:08

Na Bulovce jsem rodila 2×, září 2018 a únor 2020. A nemůžu si stěžovat. Skvělý personál, soukromí na sále, sprchy a WC tam je u každého sálu. Fakt super. Šestinedělí taky fajn. Super dětský lékaři. Při dalším porodu určitě znovu Bulovka. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
28.5.20 12:06

Bulovka 7/2018.
Porod jsem měla klidný 40+2. Malá byla venku na světě za 4 hodiny se vsim všudy. Hezké prostředí. Bulovce bych dala 7/10 jelikož jim přestal fungovat přístroj, který monitoruje dech dítěte pro porodu. Jidlo hrůza, ale porod jsem Měla fakt dobry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
28.5.20 21:32

Rodila jsem na Bulovce v breznu 2020 a byla jsem spokojena, snazili se mi vzdy vyjit vstric :) Platila jsem si nadstandard pro 2 maminky a ten byl uplne paradni. Nosili nam jidlo na pokoj, tak jsme ani nemusely do spolecne jidelny. Vse moc pekne. Na porodnim sale jsem mela sprchu i toaletu jen pro sebe. Jen teda pokud chces mit u sebe partnera, tak at si pripravi hodne penez na parkovani, je to pekne mastny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
2.6.20 09:13

Já rodila na Bulovce 7/2018 a bylo to super, další porod jedině tam. Některé sestry sice nepříjemné ale jen minimum, jinak milý přístup a ten pocit že mají dobrou JIP pro nejhorší případ je skvělý. :) A manžel parkoval pod nemocnici a ten kousek doběhl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama