Porodnice Bulovka nebo Vinohrady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 59 příspěvků 12.04.18 19:57
Porodnice Bulovka nebo Vinohrady?

Dobrý den/Ahoj, prosím o zkušenosti. Nevím jestli porodnice Vinohrady nebo Bulovka? Jaký je přístup doktorů, sester, celkový dojem z prostředí, péče atd.:)

Jednu diskuzi jsem na toto téma našla, ale byla z roku 2013, tak prosím o aktuální recenze. Děkuji:)

Hezký den

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bulovka

Reklama

Reakce:

hulala
Kecalka 433 příspěvků 12.04.18 19:59

Já byla na Bulovce spokojena

nozu
Extra třída :D 11335 příspěvků 12.04.18 20:02

Já rodila druhé dítě na Bulovce, ale v roce 2010. Byla jsem moc spokojená. Mám srovnání s Podolím, kde jsem rodila první dítě. Na Vinohradech jsem byla jen na screeningu (tehdy ještě proo triple test) a přístup byl tedy příšerný. Možná sem ale někdo napíše aktuálnější informace, já už mám děti přece jen starší.

00verča00
Stálice 59 příspěvků 12.04.18 20:06

Děkuji za informace, osobně se také přikláním spíše k Bulovce:)

nesssinka
Echt Kelišová 9638 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 20:17

Rodila jsem na Bulovce 2×, naposledy loni a za mě spokojenost.

Jsou tu i někde recenze na porodnice: https://www.emimino.cz/…ice/bulovka/

00verča00
Stálice 59 příspěvků 12.04.18 20:19

@nesssinka super, mrknu se, moc děkuju:)

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 12.04.18 20:22

@00verča00 Já rodila druhé na Vinohradech v roce 2016 a teda za mě spokojenost největší oproti prvnímu porodu v Motole

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 12.04.18 20:39

Já mam zkušenost z těchto jen z Bulovky, 2012, druhé jsem pak rodila v Motole 2015,za mě Bulovka na porod dobra, PA uplně super, sestry v předsalí protivné, porodní sály pěkne, ale šestinedělí pokoje po 3, všechno staré, jídlo nic moc a celkově mi to prostředí přišlo takové ponuré, ale nevím jestli už třeba od té doby nerekonstruovali…
Motol pro mě byl 100×lepší, ale na ten se neptáš :-) Porod srovnatelný, ale na Bulovce jsem rodila jen za přítomnsti PA a polohou na boku, což bylo super, doktorka dorazila když už byla malá venku, to mi třeba v motole doktorka nepovolila, netuším proč :-)

luci.no
Kecalka 313 příspěvků 12.04.18 21:02

@00verča00 rodila jsem 2× na Bulovce (naposledy loni) a nemůžu si stěžovat. Já si jí zvolila mimo jiné kvůli dětské JIP, kterou Vinohrady nemají. Naštěstí to ani jedno z mých dětí nepotřebovalo. Ale já byla klidnější.

monicka1990s
Kecalka 162 příspěvků 12.04.18 21:07

Já rodila na bulovce v lednu 2016 a naposledy v listopadu 2017 a za mě velká spokojenost a musím říct, že za ten rok i velký pokrok co se týče přístupu ke kojení atd… Jinak za celou dobu jsem tam nenarazila na nepříjemnou doktorku nebo sestru, všichni se ke mě chovali pěkně. Porodní boxy jsou malý, hezký a útulný, každý má soc. zřízení, působili na mě celkem klidným dojmem, pokaždé jsem rodila v noci a rodila jsem při tlumeném světle, takže žádně zářivky atd…Manžel může být jen na porodním boxu, ale když jsem rodila já, tak mi manžela pustili všude, protože jsem rodila sama, takže když to jde, snaží se vyhovět. Jediné co doporučuji, připlatit si za nadstandart. Já měla vždy dvoulůžák nadstandart a super hezké pokoje. Klasický pokoje jsou nic moc. Jídlo taky žádný zázrak, ale to bylo to poslední co mě zajímalo. :lol: :mrgreen: Jestli někdy budu rodit, tak určitě půjdu zase na Bulovku.

nadulka87
Stálice 79 příspěvků 16.04.18 18:08

2× Vinohrady (leden 2015, prosinec 2017) a byla jsem maximálně spokojena.

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 17.04.18 01:50

Říjen 2017 jsem rodila na vinohradech, spokojená js m velmi byla se vším, s poradnou, s příjmem, s přístupem doktoru i sestrer na porodním sále, výborní byli na sestinedeli, jak sestry, tak pediatr, tak pomocný personál, všichni milí, ochotni

Žaludovka
Kecalka 262 příspěvků 20.04.18 13:57

Ahoj, ja rodila 5.2.18 ve Vinohradsky..a naprosta spokojenost. doktori i sestry skveli, obvzlaste Mudr. Grollova. zachranila me i prcka. prekotny porod.na sestinedeli jsou taktez bajecni, jednine, co bych vytkla je ne zcela vysvetlene kojeni.ale po vlastni iniciative jsem nakonec ziskala odpovedi a ted kojime tak, ze ma maly ve 2,5m o kilo vic :D
Porodni saly jsou dva, na jednom jedno luzko na druhem dve a to je za me nic moc..ale stejne mi to bylo nakonec uplne jedno :D drzim palce pri porodu.

nadulka87
Stálice 79 příspěvků 01.05.18 21:00

@Žaludovka Grollová mi v prosinci 2017 dělala druhý SC (tenká jizva po prvním SC), před operací se na mě přišla podívat, zkontrolovala jizvu na pohled a říká: Tahle se mi moc nelíbí, udělám Vám hezčí. U samotné operace házela jeden vtip za druhým, krásná vzpomínka pro mě. Skvělá ženská :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama