Porodnice Čáslav zkušenosti 2018/2019

15.9.19 18:31

Porodnice Čáslav zkušenosti 2018/2019

Holky zvažuji porodnici v Čáslavi tak by mě zajímaly zkušenosti z roku 2018/19 starší ne :-)
Děkuji za pomoc a krásný den Jana :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

373
15.9.19 19:16

@Janina_black Ahojky teď se tam chystám rodit. Doteď sem tam ležela v těhu 4× hospitalizovaná pro hyperemesis gravidarum na kapačkách a všichni milí. Nebyl žádný problém domluvit se s lékaři. Nedávno jsem tam byla i na pohotovosti a zase všichni milý a příjemní. Jinak doufám, že u porodu bude dr. Tichý, strašně příjemný člověk :potlesk: Nevím, kdy máš termín, ale výsledek ti můžu napsat až tak za 5 týdnů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 19:27
@Nikky121 píše:
@Janina_black Ahojky teď se tam chystám rodit. Doteď sem tam ležela v těhu 4× hospitalizovaná pro hyperemesis gravidarum na kapačkách a všichni milí. Nebyl žádný problém domluvit se s lékaři. Nedávno jsem tam byla i na pohotovosti a zase všichni milý a příjemní. Jinak doufám, že u porodu bude dr. Tichý, strašně příjemný člověk :potlesk: Nevím, kdy máš termín, ale výsledek ti můžu napsat až tak za 5 týdnů :lol:

Ahojky tak to mě mrzí takové komplikace já mám termín 18.2.2020 ta že čas, ale rodila jsem před 4 lety v Hořovicích a super, ale přestěhovali jsme se tak bych měla tu Čáslav mnohem blíž, tak ať vše dobře dopadne a bud ráda když napíšeš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
20.9.19 08:20

Rodila jsem v Čáslavi v červenci a všechno v pohodě. Všichni v pohodě a příjemní. Doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 12:50
@čekáme píše:
Rodila jsem v Čáslavi v červenci a všechno v pohodě. Všichni v pohodě a příjemní. Doporučuji.
@čekáme píše:

Super díky mooooc a krásný den :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama