Porodnice České Budějovice - nadstandardní pokoj

18
5.1.20 17:13

Porodnice České Budějovice - nadstandardní pokoj

Ahojky

Rodil někdo nedávno v Cb a měl nadstandard?
Stojí to za to zvláště po cs a je opravdu cena taková že za deb 1200 je pouze za rodičku a když bude partner semnou, tak ještě 500 k tomu?
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2591
5.1.20 17:23

@LenLen9 ano 1200 na den a další osoba je za 500 (partner bez jídla). Za mě super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.1.20 17:30

Děkuji. Takže tam s tebou může být pak 24 hod a nechaj ti miminko hnedka když je tam partner který může pečovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
5.1.20 17:35

@LenLen9 to nevím, já jsem byla po sekci 2 dny na JIP a teprve potom ten 3.den mě dali na nadstandard a to už jsem byla ok a o malého se starala sama. Jestli půjdeš taky na sekci, tak budeš taky nejdříve na JIP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.1.20 17:37

Ano jdu na sekci právě. Já myslela že tam dávají z jip na pokoj už druhý den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
5.1.20 17:40

@LenLen9 já jsem byla na JIP ten den sekce a pak ještě celý další den a hned ten 3.den ráno už mě přestěhovali :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
5.1.20 17:57

Taky jsem byla na JIP dva dny, jeden den nechávají jen, když mají málo místa. A ja jsem na tom byla po sekci lépe než ženský po normálním porodu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.1.20 18:32

Takže pocitat že tak jeden až dva dny na jip a pak ještě 4 dny než mě propustí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
5.1.20 19:34

Ne, JIP se počítá do těch pěti dní po císaři, co jsi v nemocnici, ja šla na císaře ve čtvrtek, v sobotu hned ráno na pokoj, v úterý domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
5.1.20 22:26

Neplatí se těch dalších 500 Kč jen za přespání partnera? Pokud by tam nespal, tak myslím, že „jen“ těch 1200 :-)

Jinak já jsem nadstandard neměla, ale měla jsem na pokoji skvělou spolubydlící ", která mi i poradila (Já prvorodicka). Ze mě to bylo fajn, mít si tam s kým popovídat, navzájem si pohlídate mimi při sprše, jídle…ale záleží, s kým si na pokoji no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat